Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit reagálnátok, ha a...

Szülők! Mit reagálnátok, ha a 17 éves lányotokról ez derülne ki? Csalódnátok benne?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány.

Fél éve megismertem egy 34 éves férfit.Tudtam,hogy baj lesz és nem kéne foglalkoznom vele.Tipikus agglegény volt,aki a pénzével oldott meg mindent(gazdag,mert nagyon sok pénzt és egyéb dolgokat örökölt és ügyvéd,szóval sokat keres amúgy is),a csajozásnak és a munkájának élt.De megfogott benne valami...Nem akartam vele először foglalkozni,de több időt töltöttünk együtt és életem legjobb nyarát köszönhetem neki.Egyre komolyabb közöttünk a dolog,de még nem hiszem,hogy a szüleimnek tudnia kéne erről.

Sosem volt ezelőtt kapcsolatom,de tudom,hogy az nem túl jó,ha kétszer annyi idős,mint én.

De ma a nagynéném látott minket és nem tudom,hogy mi legyen.

Ti mit reagálnátok,ha ezt megtudnátok a lányotokról?

Beszéljek a nagynénémmel,hogy ne mondja el a szüleimnek?

Ha ti lennétek a nagynéném,mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 30. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó, az lehet, hogy az idősebb is csak annyit akar...de annak lesz annyi esze, hogy legalább vigyáz, és nem ejti teherbe!
2013. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, legyél csak vele! De én 1 évet sem adok, és lecserél vmi új és ugyan olyan naiv csajra,mint Te.
2013. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na persze, mert egy 18 éves nem cserélné le, ugye?...az sem egy életre tervezne!
2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 34 éves férfi egy 17 éves kislánytól biztos mély, szellemi kapcsolatot akar, tele tartalmas beszélgetésekkel, kulturális programokkal...
2013. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"de ha összeáll egy kis link 18 évessel, az mennyivel jobb?"


NEM csak link 18 évesek léteznek.

És hogy mit nyer vele?


Azt nyerné vele, hogy egyenlő fél lehetne a kapcsolatában, nem pedig egy kislány, akit kihasználnak, irányítanak...


Be ne meséljétek már nekem, hogy egy 34 éves fel tud nézni egy 17 évesre! Kicsi a valószínűsége, hogy egyenlő partnerként tekint rá, akivel mindent meg lehet vitatni, akinek lehet adni a szavára, aki egyedül is képes döntéseket hozni (és még anyagilag sem független).

2013. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17 évesen gondolom a lány sem egy életre választ párt magának, ha neki így jó, miért ne lehetne egy szép nyara, éve, esetleg évei?
2013. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!