Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám tönkreteszi az...

Az anyám tönkreteszi az életemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, de szíve szerint nem akar egy fityinget se adni, hogy ott eléljek, és nem tudom mi legyen. Ha itthon vagyok minden nap ordibál velem, zsarol és fenyeget. Ilyenekkel fenyeget, hogy öngyilkos lesz, ezen felül folyton terrorizál. Utálok itt lenni, és a barátom ha itt van akkor előtte is ordibál velem. tegnap kaját akartam csinálni, de még addig sem hagyott, a barátomat szidta meg hogy reméli szakítunk. megkértem hogy hagyjon békén, és azt mondta ha vissza szólok még egyszer "belever a pofám a forró olajba". ellopkodja a bankkártyámat meg a laptopomat amikor itthon vagyok. Hogy a francba függetlenedjek tőle úgy, hogy sose lássam többé??? Mit tudnék melózni egyetem mellett?
2013. szept. 3. 21:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem tudtam levelezőre, művészeti tanszéken vagyok
2013. szept. 8. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!