Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anya akadt ki, mert...

Miért anya akadt ki, mert megtalálta a gyógyszeremet, miközben kutatott a cuccaim között?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a suliból és idegbeteg módjára elkezdett üvöltözni velem,hogy miért hazudok neki és titkolom el,hogy fogamzásgátlót szedek meg hogy nem lehetek a barátommal kettesben ezek után és csak úgy találkozhatunk,ha ő jön hozzánk.

Megtalálta a gyógyszeremet és kutatott a dolgaim között...Ez már nem az első ilyen,többször próbált a telefonomba és a táblagépembe is belépni,csak mindkettőn kódzár van,a netbookon meg jelszó.

Nem értem,miért akad így ki ezen,amikor a barátommal nem 2 hete járunk és ő is gondolhatta,hogy nem kártyázni megyek hozzájuk.

Azt hajtogatja,hogy a barátom csak kihasznál és semmit nem jelentek neki,meg hogy ne bízzak benne,mert focista.De nem értem,ez miért számít?!

Attól,mert most ezt csinálja,ugyanúgy együtt leszünk,csak hazudozni fogok neki tényleg.

Miért akad ezen így ki?Nem terhességi tesztet vagy drogot talált,hanem gyógyszert.


2013. szept. 5. 15:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
45%

Nem tartom jobbnak, de egy 18 év alatti lány szervezetének nagyon ártalmas, és elég nagy eséllyel meddővé teszi!


Olvasgathatsz a neten mindenfélét, csak tudod nekem van erről tapasztalatom. Mikor a 24 éves felnőtt nő bejön, hogy már 15 évesen elkezdte, 3 éve nem esik teherbe, vajon mi a gond.. A méhe olyan fejlett, mint egy 12 évesé, a petefészkei meg szinte elsorvadtak..

2013. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

A gumiért a barátom nincs annyira oda,csak azoknál az alkalmaknál használta,amikor nem hosszútávú kapcsolatai voltak.

8 hónapja szedem a gyógyszert.

Ki más írta volna fel,ha nem az orvos?!

2013. szept. 5. 17:12
 13/48 anonim ***** válasza:
44%

Látom nem fogod fel, hogy a fogazásgátló mennyire komoly gyógyszer és nem 15 éveseknek való!

Leállítja a petefészkeid működését! Még ki sem fejlődött rendesen a szervezeted, te meg már ezt teszed vele.


Majd gondolj a válaszomra, amikor nem tudsz teherbe esni... Ennyire felelőtlen hogy lehetsz, ha már az orvosod egy nagy hlye...

2013. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, elvileg 16 alatt az orvos nem írhatná fel, én úgytudom, vagy szülői engedély kellene hozzá...

Igaza van anyukdnak, hogy ennyi idősen nem kellene szedned, de a módszer, amit alkalmazott nagyon nem helyes.

2013. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
70%

Csak vannak normális orvosok, akik szakmailag elfogadottak, meg vannak, akik ilyen fiataloknak is kiírják, mert 10 perccel ezelőtt kapott pénzbeni jutalékot a gyógyszergyártó cégtől..

Nem úgy megy kérdező, hogy lelkiismeretesen kivizsgál téged, nehogy bajod legyen. Ő a recept felírásáért pénzt, nyaralást kap. Ezért kaptál gyógyszert. Ezek után őt nem érdekli, hogy mi lesz veled.


Dolgoztam én sztk-s doki mellett, de hánynom kellett attól, hogy rábeszélte a 14 éves kislányt a tablettára, mert 2000 ft-ot kapott a receptért...

2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
50%

# 11


Nőgyógyászati asszisztens létedre hogy tudsz ekkora blődségeket leírni, hogy leállítja a petefészek működését, nem fejlődik ki a páciens méhe (?????!?!?!!!?!?!?!), meg, hogy 18 éves kor alatt úgy általában nem ajánlott?


Következő munkanapodon kérd meg a doktor urat, hogy magyarázza el egész pontosan hogyan működik egy kombi tabletta, miként fejti ki a hatását és milyen hormonokat tartalmaz. És ha még ez után is ilyen baromságokat beszélsz akkor válts szakmát és menj mondjuk péknek...

2013. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
41%

Drága szívem, akkor mond már meg, mi a hatásmechanizmusa, oké?:)))

Tudod, az egyik, hogy leállítja a petefészkek működését, ergo nem lesz peteérés, tüszőrepedés.

Nem azt írtam, hogy nincs méhe, hanem hogy nem fejlődött ki rendesen. Mert tudod, még 15 évesen bőven fejlődik a méh.

2013. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
12%

Tanulgass :)


[link]

2013. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
58%
De, nyugodtan felírhatja a nőgyógyász 14 éves kortól... és hát Kérdező, azért kérdeztem, mert van aki "balkézről" szerzi - barátnő, ilyesmi - és az tényleg veszélyes lehet. Ha nőgyógyász írta fel vizsgálat után, az más, akkor rendben van a dolog, nyilván jobban meg tudja ítélni, hogy te szedheted-e vagy nem, mint itt bárki az interneten keresztül látatlanban, vagy akár az anyukád...
2013. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
17%
Még mindig jutalékért írják fel a receptet, nem azért, mert felírhatná-e vagy sem...
2013. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!