Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anya akadt ki, mert...

Miért anya akadt ki, mert megtalálta a gyógyszeremet, miközben kutatott a cuccaim között?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a suliból és idegbeteg módjára elkezdett üvöltözni velem,hogy miért hazudok neki és titkolom el,hogy fogamzásgátlót szedek meg hogy nem lehetek a barátommal kettesben ezek után és csak úgy találkozhatunk,ha ő jön hozzánk.

Megtalálta a gyógyszeremet és kutatott a dolgaim között...Ez már nem az első ilyen,többször próbált a telefonomba és a táblagépembe is belépni,csak mindkettőn kódzár van,a netbookon meg jelszó.

Nem értem,miért akad így ki ezen,amikor a barátommal nem 2 hete járunk és ő is gondolhatta,hogy nem kártyázni megyek hozzájuk.

Azt hajtogatja,hogy a barátom csak kihasznál és semmit nem jelentek neki,meg hogy ne bízzak benne,mert focista.De nem értem,ez miért számít?!

Attól,mert most ezt csinálja,ugyanúgy együtt leszünk,csak hazudozni fogok neki tényleg.

Miért akad ezen így ki?Nem terhességi tesztet vagy drogot talált,hanem gyógyszert.


2013. szept. 5. 15:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
62%
Ilyet azért ne mondjunk már, hogy a petefészek működését állítja le, nem termel petesejtet, de a hormontermelésben ugyanúgy részt vesz. Nem tictac, nem ajánlott minden korban, ez tény, de már az dicséretes, hogy 16 évesen eljutott valaki erre a szintre, hogy elment nőgyógyászhoz és megoldotta, hogy a lehető legkisebb eséllyel legyen nem kívánt terhessége. Ha hozzám jönne ilyen gonddal a lányom, elsőnek örülnék neki, hogy van benne felelősségtudat, aztán elmondanám a véleményem erről és ahogy dönt, abban segítek neki, ahogy tudok.
2013. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
28%

#20, jó, ezt a blődlit már elmondtad... na akkor mutatok valamit:

[link]

2013. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam, hogy a hormontermelését állítja le. Amikor azt mondjuk, hogy leállítja a petefészkek működését, az azt jelenti, hogy ha még nincs kifejlődve teljesen, akkor már nem is fog, illetve peteérés sincs.


Jó, hogy védekeznek, de könyörgöm, ott a gumi.. Pont az ilyen kislányoknak.

2013. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
76%

Te szerencsétlen, az OVULÁCIÓT blokkolja a fogamzásgátló tabletta és a méhnyálkahártyát módosítja, hogy nehezebb legyen a beágyazódás.


Ilyen baromságokat, hogy nem fejlődik a méh még véletlenül sem csinál, pláne nem okoz meddőséget...


Remélem kevés beteg jár hozzátok.

2013. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Petesejtet nem termelhet, hiszen azzal születünk, a nőknek nem lesz több petesejtjük annál, mint amennyivel születtek...



Igen leállítja a petefészket, hiszen nem történik peteérés, ez a hatásmechanizmusa szinte minden hormonális fogamzásgátlónak

2013. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

Hűha, de nagy újdonságot linkeltél be! Angliában már vagy 5 éve ez van.


És akkor mi van? Vagy szerinted a francia egészségügy ugyanolyan, mint a magyar? Ne röhögtess, hány éves vagy?

Elhiszed vagy sem, nem igazán érdekel, de ez az igazság. Jutalékot kapnak azért, hogy felírják a receptet.

2013. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Nem az sztk-ba járok,hanem normális,magánrendelésre.

Nem az orvosom beszélt rá a fogamzásgátlóra,hanem én akartam.

Már írtam,hogy a gumit a barátom annyira nem szereti.

2013. szept. 5. 17:28
 28/48 anonim ***** válasza:
31%

És még én vagyok a hlye?

Te nem fogod fel amit írok!


Ha egy fejletlen méhű 15 éves kislány elkezdi szedni, akkor az ő méhe már nem fog tovább fejlődni, mert szedi a tablettát!

2013. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
23%

Most olvasom csak, hogy szerinted nem okoz meddőséget..


Ha ezek után inkább nem írok neked semmit, sajnos szörnyen buta vagy és tájékozatlan.

Biztos egy kislány vagy te is.

2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
61%
Mai tudásunk szerint annak adható nyugodtan fogamzásgátló tabletta, akinek legalább 2 éve rendszeres a menstruációs ciklusa, májfunkciói és véralvadási paraméterei rendben vannak. Ennyi. Nincs rá egy általános képlet, hogy kinek milyen életkortól van rendszeres menstruációs ciklusa, ezért aztán van aki ennek 14 évesen, és van, aki 17 évesen felel meg. És van, aki soha...
2013. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!