Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anya akadt ki, mert...

Miért anya akadt ki, mert megtalálta a gyógyszeremet, miközben kutatott a cuccaim között?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a suliból és idegbeteg módjára elkezdett üvöltözni velem,hogy miért hazudok neki és titkolom el,hogy fogamzásgátlót szedek meg hogy nem lehetek a barátommal kettesben ezek után és csak úgy találkozhatunk,ha ő jön hozzánk.

Megtalálta a gyógyszeremet és kutatott a dolgaim között...Ez már nem az első ilyen,többször próbált a telefonomba és a táblagépembe is belépni,csak mindkettőn kódzár van,a netbookon meg jelszó.

Nem értem,miért akad így ki ezen,amikor a barátommal nem 2 hete járunk és ő is gondolhatta,hogy nem kártyázni megyek hozzájuk.

Azt hajtogatja,hogy a barátom csak kihasznál és semmit nem jelentek neki,meg hogy ne bízzak benne,mert focista.De nem értem,ez miért számít?!

Attól,mert most ezt csinálja,ugyanúgy együtt leszünk,csak hazudozni fogok neki tényleg.

Miért akad ezen így ki?Nem terhességi tesztet vagy drogot talált,hanem gyógyszert.


2013. szept. 5. 15:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
65%

Az anyukád helyébe, lehet én is így reagáltam volna.

15 évesen, egy (talán) felelőtlen orvostól kapott hormonális fogamzásgátlót veszel titokban, amit ugye legfőképpen azért szedsz, mert a barátod nem szereti a gumit. Most úgy őszintén, melyik szülő nem akadna ezen ki?

Oké, tényleg nem volt szép dolog, hogy turkált a dolgaid között, de nem mintha Te is jobb lennél, már bocs.

2013. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
29%
Hát #42, nem tudom, én spec azon akadtam volna ki amikor a lányom ennyi idős volt, ha nem gondol a fogamzásgátlásra, hanem "majd csak lesz valahogy", azon viszont egyáltalán nem, ha felelősen gondolkodva felkeresi a nőgyógyászt és megbeszéli vele a fogamzásgátlás módját. Valamint azt sem gondolom, hogy valaki beszámolni tartozna a szüleinek a nemi életéről...
2013. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
63%

Így a válaszokat olvasva beigazolódik, amit a magyar nyelv oktatásáról mondtak, az emberek tényleg nem tudnak szöveget értelmezni. A kedves kérdező rohadtul nem arra kíváncsi, hogy 15 évesen milyen hatást fejt ki a testére a tabletta. Arra sem kíváncsi, ki ítélkezik felette és ki nem.

Az a vicces, hogy ha azt írta volna, hogy terhes, a legtöbb válasz az lenne, hogy ilyen anyaotthon, meg így szent az élet meg úgy, így ne abortáltasd meg úgy ne, fele ekkora felháborodást sem vált ki, ha egy 15 éves lány terhes. Az, hogy fogamzásgátlót szed, az óriási probléma...

Adott egy lány, aki mielőtt felelőtlenül szexuális életet kezdett volna élni, elment az orvosához, akinél tablettát íratott fel. Senki sem volt arra kíváncsi, mit csinál ez vele, hogyan hat, ezt valószínűleg ő is tudja, hiszen elment az orvosához ezzel a szándékával.

Szeretné megértei, miért reagált az anyukája ilyen balfa.sz módjára, de abból, ahogy a legtöbb fórumozó reagált a kérdésére, meg is kapta a választ. Ezért reagált így, mert ilyen korlátolt emberek vannak, akik nem képesek a problémát egészében látni, leragad mindenki ott, hogy 15 évesen tablettát szed. Állandóan a védekezés fontosságát szajkózzuk, erre itt egy lány, aki védekezik és tessék, ez sem jó.

Kedves kérdező, ha megfogadsz egy tanácsot: nagyon gondold majd meg egész életedben, kivel fekszel le óvszer használata nélkül, mert rengeteg olyan betegség van, ami szexuális úton terjed és csúnya dolgokat tud okozni. Abban a kapcsolatban, ahol nem óvszerrel védekeznek, nagyon fontos tényező a hűség, ezt tartsd mindig szem előtt, járj nyitott szemmel (nem kell féltékenykedni és jelenetezni, csak figyelj oda).

2013. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
86%

44es válaszolóval maximálisan egyet értek!

Ha a következő kérdés az lenne,hogy "anya eldugta a fogamzásgátlót és terhes lettem, mit tegyek?" Akkor mindenki mondaná,hogy mekkora bal.f..sz az anyja,hogy nem tudja felfogni, ezt... Hihetetlen mik vannak, eszem megáll

2013. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

Persze, lehet hlyézni meg sértegetni, de majd ez a kislány megnézheti magát huszonévesen...

Védekezni pedig nem csak hormonálisan lehet. Az a korlátolt, aki ezzel nincs tisztában..

Tizenéves kislányok gumizzanak.

2013. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%
#46, a tizenévesek (meg a huszon, harmincon, negyvenen évesek) majd felkeresik a nőgyógyászukat, és megbeszélik vele ezt az egészségügyi természetű kérdést. Nem látatlanban, nem a saját meggyőződését mindenkire rátukmálni akaró netharcosokkal, hanem szépen, személyre szabottan, vizsgálat alapján... aki egy konkrét személy konkrét egészségügyi kérdésében látatlanban okoskodik, úgy, hogy fogalma sincs az illető fizikai-lelki állapotáról az egyszerűen a végtelenségig felelőtlen, evvan.
2013. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
65%

Én a helyében csak szomorú lettem volna hogy ezt nem akarod megbeszélni velem, és megdicsértelek volna hogy ilyen okos vagy hogy voltál orvosnál és gondoltál erre is.

Én 16 évesen kérdeztem meg anyát hogy mit szólna ha gyógyszert szednék, kérdezte hogy elkísérjen-e a dokihoz.

Persze hogyha új barátod lesz, használj gumit is, és a mostanival is ha neki már több barátnője volt.

Ne érezd magad emiatt gázul, tök jó hogy szeded!!! A gumival az a baj hogy lehet hogy épp nincs amikor kéne, elveszik a spontaneitás, kilyukadhat, teljesen más érzés mint nélküle, stb. Más meg nem maradt mint a gyógyszer, hiszen spirált csak az használhat aki már szült, a naptár módszerről meg ne is beszéljünk, se a hőmérőzésről, mert nem igaz hogy vasárnap éjjel ha 36,2 fokos vagy és úgy állnak a csillagok, nem lehet teherbe esni.

l22

2013. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!