Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anya akadt ki, mert...

Miért anya akadt ki, mert megtalálta a gyógyszeremet, miközben kutatott a cuccaim között?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a suliból és idegbeteg módjára elkezdett üvöltözni velem,hogy miért hazudok neki és titkolom el,hogy fogamzásgátlót szedek meg hogy nem lehetek a barátommal kettesben ezek után és csak úgy találkozhatunk,ha ő jön hozzánk.

Megtalálta a gyógyszeremet és kutatott a dolgaim között...Ez már nem az első ilyen,többször próbált a telefonomba és a táblagépembe is belépni,csak mindkettőn kódzár van,a netbookon meg jelszó.

Nem értem,miért akad így ki ezen,amikor a barátommal nem 2 hete járunk és ő is gondolhatta,hogy nem kártyázni megyek hozzájuk.

Azt hajtogatja,hogy a barátom csak kihasznál és semmit nem jelentek neki,meg hogy ne bízzak benne,mert focista.De nem értem,ez miért számít?!

Attól,mert most ezt csinálja,ugyanúgy együtt leszünk,csak hazudozni fogok neki tényleg.

Miért akad ezen így ki?Nem terhességi tesztet vagy drogot talált,hanem gyógyszert.


2013. szept. 5. 15:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Az a 2 év egészen pontosan 4 év.
2013. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
22%

[link]

De biztos te tudod jobban #31 mint a nőgyógyász...

2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
31%

videoklinika????


Te most ugye csak viccelsz velem??? Ezzel érvelni, hát te ne haragudj, de tényleg szörnyen tudatlan és buta vagy!

2013. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
41%
Ja #33, nyilván megbízhatóbb információforrás egy noname fórumozó, mint egy orvos névvel, arccal...
2013. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
36%
Ha ilyen körökben mozognál, akkor most nagyon nagyot röhögtél magadon... Csak ennyit mondok...
2013. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
24%
*röhögnél
2013. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
75%
A gumit nem szereti a barátod --> megoldás: tedd tönkre kamaszlányként a szervezetedet. Ez aztán az önzetlen párkapcsolat.
2013. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező ne hallgass az idiótákra, semmi bajod nem lesz a fogamzásgátlótól. ( persze vannak kivételek, de bárki bármilyen gyógyszerre érzékeny lehet). Bár én 16 éves kor után kezdtem el szedni, de nekem nem volt más választásom mert nagy valószínűséggel allergiás vagyok a gumira. Szóval most 20 éves vagyok még nem egészen, de majdnem 4 éve szedek gyógyszert. Nekem faterom teljesen felvilágosultam viselkedett, sőt igazából nem is szólt bele, örült, hogy olyan lánya van aki a védekezésen töri a fejét és nem azon, hogy terhes lesz-e vagy nem.


Szerintem anyukád nem reagált megfelelően, bár szerintem inkább az rázta meg, hogy nem tájékoztattad őt arról, hogy gyógyszert szedsz. Majd ha egyszer olyan hangulatban lesztek mindketten próbáljátok megbeszélni és mond neki, hogy neked így sokkal kényelmesebb és biztonságosabb.

2013. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
31%
Azért van köze, hozzá mert ha becsúszik a gyerek neki kell aláírni az abortusz papírt vagy tarthatja el helyetted?
2013. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Vérvételre elküldött az orvos?
2013. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!