Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a "szüleim"?

Figyelt kérdés

Állandóan ordibálnak velem, az apámnak egy kedves szava sincs hozzám, tegnap pl. kiküldött reggel valamiért az udvarra és koszos lett a papucs, amiben kimentem, erre mior bementem, rámordított, hogy -Te hülye p!cs@, mindjárt beleb sz0k egyet abba a hülye p0fádba (szószerint ezt mondta)

az anyám meg nem bír semmit meghagyni szó nélkül, és mindig engem cs*sz*get azért, mert az iskolába venni kell valamit. mintha én tehetnék arról, hogy a tanárok ilyeneket kérnek.

ráadásul most szokásukká vált, hogy megszabják, hogy mikor jöjjek haza, ma is 3 után olyan 20 perccel értem kb. haza, úgy, hogy a buszmegállótól szinte futottam, erre apám már elkezdte mondani, hogy biztos hazudok, hogy eddig iskolában voltam, de b@kker hogy érjek haza 3-ra, ha van egy nap 7 órám, ráadásul még a busznál át is kell szállnom, a buszmegállótól meg gyalog olyan 20 percre van a lakásunk??? és még itt mondja, hogy biztos hazudok, istenem, nem fogják fel egyszerűen, hogy mostmár nem úgy van, mint általánosban, hogy az iskola ott volt a város szélén és negyed óra buszozással ott is voltam, hanem még legalább 1 órát kell buszoznom, mire hazaérek...erre anyám múltkor azt mondta, hogy ő akkor se hiszi el, mert ha lenne annyi eszem, hogy szóljak a tanárnak, hogy engedjen ki hamarabb az utolsó óráról, akkor kiengednének, szóval biztos hazudok, de basßus a tanárok nem engedik, hogy hamarabb elmenjünk, múltkor egyik osztálytársam kérdezte, hogy elmehet-e 10 perccel hamarabb, mert csak úgy éri el a buszt és másik városról jár be és a busza csak óránként jár, és még így se engedte el a tanár, akkor engem miért engednének, ha csak itt lakok kb. a város másik végében?

miért ekkora s e g gfejek a szüleim??

16l


2013. szept. 19. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kicsi korodban kapott elfenekelésen -amiért a falra firkáltál- kívül nagyjából minden. Egy jogtalan atyai pofon, folyamatos verések, szándékos bántalmazás.
2013. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
gyakran felpofoznak olyanokért, amikről nem is én tehetek.
2013. szept. 19. 17:59
 13/15 anonim ***** válasza:

Úgy sajnálom. Akkor viszont a legjobb megoldás a meghúzódzkodás. Amit én is csináltam évekig. Nem mertem sokszor a szobámból sem kijönni nehogy veszekedjenek velem.

Hát akkor várnod kell aztán lépni, minél messzebb tőlük. Ha tudsz vállalhatsz diákmunkát, feltéve ha engedik és nem veszik el a pénzed. De ha nem engedik akkor csak az marad hogy 18 évesen elmész mondjuk egyetemre vagy fősulira az ország másik felére és diákhitelt veszel fel. Nem ajánlanám normális esetben de ha nem támogatnak a szüleid és nem engedik hogy magadat támogasd akkor csak ez marad.

2013. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
szerintem is minél hamarabb el fogok ezektől költözni ://
2013. szept. 19. 18:50
 15/15 anonim válasza:

Nálm is detto ugyanez a helyzet, olyan mintha börtönben élnék, gondolom nálad is; barátaim nincsenek, mert iskolán kívül sehova sem engednek, önbizalom nulla. Az tart életben, hogy idén érettségizek, utánna szakmát kapok és azzonal elköltözök. Ezt tanácsolom neked is, próbáld meg kibírni és tanulj valami szakmát, amivel mégis el tudod kezdeni az életed. Persze az is egy megoldás lehetne, hogy elszököm és elmegyek dolgozni egy olyan helyre, ahonnan sohasem fogok tudni továbblépni; szóval ennyi egzisztencia kell, hogy legyen az emberben. Gondolom benned is van. :) Kitartást.

19/f

2013. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!