Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apának, hogy...

Hogy mondjam el apának, hogy mit szeretnék szülinapomra?

Figyelt kérdés

Elváltak anyáék,1 hete volt a szülinapom,de meg se kérdezte,hogy mit szeretnék,telefonon felhívott és fél percet beszéltünk,ennyi.A netbookom már eléggé tönkrement (3 éve vette) és szeretnék egy újat.Megtaláltam a számomra tökéleteset,de nemt udom,hogy mondjam meg neki.

Sose vesz semmit,gyerektartást se fizeti rendszeresen és haa nya ezeket szóvá teszi,akkor azt mondja neki apa,hogy anyának ügyvéd az új férje,rengeteget keres havonta,csak nem halok éhen...Szóval úgy van vele,hogy amiért a nevelőapám sokat keres,neki nem kell foglalkoznia velem.

Utoljára Karácsonykor kaptam tőle ajándékot,egy iPadet,de azóta volt a névnapom és a szülinapom is,lett két nyelvvizsgám is és ezekre semmit nem kaptam tőle.Még a legjobb barátnőm nagyszüleitől is kaptam ajándékot,csak a saját apámtól nem...

És nem azért,mert nincs pénzük.1 milliós nyaralásra mentek hárman (a felesége,a gyerekük és ő),folyton mennek wellnessezni a hétvégéken.


Szerintetek hogy beszéljek vele erről?Telefonon mondjam meg vagy hogy?Vagy kérjem meg mamát,hogy hozza szóba neki?

16l



2013. szept. 22. 14:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
És még azt mondja nem anyagias :D Ekkora egy ribit.
2013. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy apád látja, hogy egyébként mennyire el vagy kényeztetve? Én sem vennék a gyerekemnek iPad után egy netbookot is, akárhogy is állnék anyagilag. Besz arok. Én meg Diákhitelből fogok magamnak laptopot venni, hogy tudjam hordani az egyetemre. Büdös a munka? Akkor a pénz is legyen az. Mert attól, hogy te nem, anyukádék, sőt apukád is keményen megdolgozik azért, hogy legyen.
2013. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
96%

az én "apám" 4 éves korom ota kaksizik a fejemre. Utcán nem köszön stb. Vmilyen szinten megértem a kérdezőt, hiszen látszodik hogy azért kérné az apjátol ezeket mivel az anyuja mindent megad neki és a potapuka is, és ugyvan vele hogy az apjának is finansziroznia kellene a dolgokat. Ez olyan hogy gyülölöm, utálom, és megvetem az apámat amiért tudomást sem vesz rolam, de ha hozzámvágna egy husz ezrest elraknám(nem vagyok anyagias, ugyan ugy utálnám, és ugyan ugy nem vennék én se rola tudomást) de a pénz, az pénz. 16 éves korom óta dolgozok, tudom hogy megkell a dolgokért küzdeni.

DE! kedves kérdezö te nagyon erőszakos vagy, és az irásodbol süt az hogy neked büdös a munka, és elvárod hogy mindent a picsuszod alá rakjanak. Anyudék állják a nyaralást, apudtol nem tom mien kütyüket kapsz, és sirsz mert neked mindig a legujabb kellene..Az meg hogy nem b a s z o d el a szabadidödet a munkára, akkor arra se b a s z d el hogy ien kütyükkel szorakozzál :)

19L

2013. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!