Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apának, hogy...

Hogy mondjam el apának, hogy mit szeretnék szülinapomra?

Figyelt kérdés

Elváltak anyáék,1 hete volt a szülinapom,de meg se kérdezte,hogy mit szeretnék,telefonon felhívott és fél percet beszéltünk,ennyi.A netbookom már eléggé tönkrement (3 éve vette) és szeretnék egy újat.Megtaláltam a számomra tökéleteset,de nemt udom,hogy mondjam meg neki.

Sose vesz semmit,gyerektartást se fizeti rendszeresen és haa nya ezeket szóvá teszi,akkor azt mondja neki apa,hogy anyának ügyvéd az új férje,rengeteget keres havonta,csak nem halok éhen...Szóval úgy van vele,hogy amiért a nevelőapám sokat keres,neki nem kell foglalkoznia velem.

Utoljára Karácsonykor kaptam tőle ajándékot,egy iPadet,de azóta volt a névnapom és a szülinapom is,lett két nyelvvizsgám is és ezekre semmit nem kaptam tőle.Még a legjobb barátnőm nagyszüleitől is kaptam ajándékot,csak a saját apámtól nem...

És nem azért,mert nincs pénzük.1 milliós nyaralásra mentek hárman (a felesége,a gyerekük és ő),folyton mennek wellnessezni a hétvégéken.


Szerintetek hogy beszéljek vele erről?Telefonon mondjam meg vagy hogy?Vagy kérjem meg mamát,hogy hozza szóba neki?

16l



2013. szept. 22. 14:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10 év alatt már sikerült ehhez a helyzethez hozzászoknom,elhiheted.Nem anyagias vagyok,csak szerintem gáz,hogy anyáék fizetik a külföldi utaimat,a nyári fesztiválokat,bulikat,a különóráimat és minden mást.Apa a gyerektartást nem fizeti rendesen,nemhogy másba pénzt adjon.

Nem nagyon érdekel az,hogy mit gondolsz rólam.

2013. szept. 22. 14:47
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt írtad h eléggé tönkre ment. De még beindul nem? Jaj h neked nem való a diákmunka...tudod az ilyennek a pénz sem! Am meg ha apróságra van pénzed akkor spórolj.
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Pff hihetetlen vagy! Én még karácsonykor sem kaptam semmit és nyaralni se vtam már 7éve, de engem legalább apám szeret! De megértem h miért szarik rád. Mert téged csak a pénze érdekel.
2013. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Persze,beindul,de csak úgy,ha folyamatosan töltőn van,ergo sehova nem tudom vinni.Néha csak úgy kikapcsol,ez akkor volt a legjobb,amikor valamit írtam és már több oldalt begépeltem.

Nincs pénzem,anyáék adnak mindenre.

Nem kell diákmunkáznom,van fontosabb dolgom is,minthogy ilyennel szúrjam el a szabadidőmet.

2013. szept. 22. 14:53
 15/23 A kérdező kommentje:
14:52,nekem nem hiányzik,hogy szeressen.Jól megvagyok nélküle is,nyugi.De figyelj,ha neked ennyit ér a szeretete,akkor oké.
2013. szept. 22. 14:54
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Állíts magadon kislány, mert mikor ügyvéd pótapu már nem fog se téged se mamát pénzelni akkor nagyon fog majd fájni a valóság...


idézhetném Majkát, aki nem nagy koponya de még ő is érti miről is van szó:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B-S..

2013. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
Meg ne sajnáljalak, hogy karácsonyra iPadet kapsz, most meg sírsz egy új netbookért... :D
2013. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
az utolsó hozzászólásoddal mindent elárultál magadról :) diákmunka nem neked való, de a netbook az "kell". oké, ha megtehetitek, ha apud rákérdez, mit szeretnél, akkor miért ne, de ez már tényleg követelőzés.
2013. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem pusztulsz meg h vezetéken van -.- nekem is sőt még a kijelző is törött ja és nekem lehet jobban kell mint neked mert én meg egyetemista vagyok. Ja és ha gepelsz időnként menteni kell. ;-) Remélem apád nem ad neked mert kb annyit érdemelsz.
2013. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

utolsó, dettó ugyanez a helyzetem :D aksi tropa, ha kihúzom a töltőt, kikapcsol, a monitor törött:D le se lehet csukni. pedig egyetem miatt kéne.


(5 éves gép, minden héten cipelve volt 15 éves korom óta kolesz miatt, plusz 2 évig ez volt az egyetlen gép a koliszobánkban, képzelhetitek. szóval kérdező, ne legyél annyira felháborodva, átlagember szemszögéből nézve neked qrvára nincs szükséged új netbookra:D)

2013. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!