Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Alig van együtt a...

Mit tegyek? Alig van együtt a család!

Figyelt kérdés
Szinte alig találkozom egy nap a fiammal. Reggel elmegy suliba aztán 4-kor hazajön. Tanul kb. 6-ig aztán meg megy külön órákra. 7-8 órakor hazaér ,vacsizik ,fürdik és le is fekszik. Én engedném neki ,hogy tovább fentlegyen de ő annyira fáradt ,hogy már fél tízkor elalszik. Mondom neki ,mennyünk el fagyizni ,moziba stb. De az rá a válasz ,hogy most nem mert fáradt vagyok. Kit lehet ezért okolni???EZ SZERINTEM RABSZOLGASÁG!!

2013. szept. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát őszinte leszek! Magadat okold. Minek a külön óra?

Írj neki igazolást (legtöbb suli elfogadja és nem kell 16 óráig bent lenni) és menjen haza órák után (bár nem tudom hány éves a fiad, de azt írtad, hazajár). Tanulja meg a dolgokat akkor délután és a kora este a tiétek.

2013. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a rabszolgaság? Te dolgozol? Hétvége? A fiad hány éves? Párod, hogy gondolkodik erről?
2013. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg otthon már nem kellene tanulnia. Biztos vagy benne, hogy tanul és nem gépezik? Hiszen bent a suliban órák után tud tanulni. Azt meg azért nem hiszem el, hogy mindennap különórára jár. Minek annyi különóra? És hát azért ott vannak a hétvégék, azokat is el lehet tartalmasan tölteni együtt. Én mindig napközis voltam, és nem volt belőle semmi bajom, annyi, hogy otthon már nem kellett tanulni és nem anyut nyúztam a leckékkel. Kit kéne okolni? És miért?
2013. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért rabszolgaság? Gondolom nem fognak fegyvert a fejéhez, hogy különórára járjon és tanuljon. Biztos szeretne elérni valamit, és ezért megdolgozik érte. Gondolom egyetemre akar menni, a különórákat meg biztos élvezi. Attól még elfáradhat. Talán hétvégén csinálj vele programot.
2013. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!