Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek erről anyának,...

Hogy beszéljek erről anyának, ha nem akarom, hogy tomboljon? Találjak ki valami hazugságot?

Figyelt kérdés

Egy hétvégét az apám főnökével töltöttem.Azóta találkoztunk párszor és nem is ez a baj,hanem hogy anya látja rajtam,hogy valami történt.Igyekszem nem máshogy viselkedni,de jól ismer és nem tudom,hogy mi a fenét mondjak neki.

Ha elmondom,akkor tombolni fog,cirkusz lesz.De ha hazudok és rájön,akkor még nagyobb lesz a baj.

Még sosem volt barátom,de eddig is mondta,hogyha lesz bármi,akkor mondjam el.Szerintem nem pont ilyesmire gondolt,ráadásul a pasi is mondta,hogy jobb lenne,ha ez inkább köztünk maradna és ezzel én is tisztában vagyok.



2013. okt. 1. 20:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem csak ő akarta,hogy erről ne nagyon beszéljünk.

Nem siránkozom,én sem házasságot vártam,elhihetitek.

Azért gondoltam arra,hogy legalább anyának elmondanám,mert tudja,hogy mikor van valami baj és nem akarom,hogy kérdezősködjön a barátnőimnél,mert ők sem tudnak erről és ők is elkezdenének faggatni.Ráadásul anya volt az eddig,akivel megbeszélhettem bármit és így olyan,mintha becsapnám.Tudom,hogy ez gyerekes,de nagyon közeli a kapcsolatunk.

2013. okt. 1. 20:47
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Legalább védekeztetek?
2013. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Persze.
2013. okt. 1. 20:51
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Apád főnökével dugatod magad? 17 évesen? Szép karrier áll előtted.
2013. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

pontozzál csak le, idióta :D


máskor gondolkozz, mielőtt megfarkaltatod magad.

2013. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

szerinted anyád mit szólna, hogy a drága kis tündérkéje a férje főnökével dug????



látszik, hogy nem vagy százas :DD


ez kész.

2013. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem kell így felkapni a vizet,nem pontozok senkit.Arról meg nem tehetek,hogy más mit gondol a válaszodról.
2013. okt. 1. 21:06
 18/23 anonim ***** válasza:
5%
Jezusom nalunk otthon hasonlo a helyzet csak itt maguk tudtak mrg h mi van de nem tudnak hala mindenrol... Roviden annyi h en 19 vagyok a hazas pasi meg 35 eves es sokat talalkozunk es a sok kocsog embernek hala anyamek fulebe jutott... Hazudtam amennyiira tudtam nem tudom mi lesz ebbol a ferfi meg nem tud rola h gaz van.
2013. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

#18

Miért jó, hogy egy rib anc szerető vagy? Húgom ugyanezt csinálta jó ideig, de rendesen ráfázott.



Kérdezőnek:

Amúgy ez efebofília. Mit vársz egy ilyen kapcsolattól? Főleg, hogy senkinek sem mered elmondani...ez nem is kapcsolat csak titkos össze járás d.gással egybekötve. Az meg hogy még ő sem akarja elmondani senkinek...hááát...elég érdekes. Csak a szüleid miatt nem mondana ilyet, hacsak nincs vkije vagy csak egy igen könnyű partinak tart...

2013. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

balhé ide, balhé oda, bizony, legalább anyukádnak meg kellene mondanod. Előbb-utóbb minden kiderül.

Apukád főnökével d.gni, nem a legjobb ötlet volt.

A pasi titokban akarja tartani..de mi van, ha eldicsekszik a munkahelyén? Elmondja a kollégáknak, hogy megkapta az xy lányát...Apukád mögött összesúgnak, kinevetik.

Ő pedig nem tudja miről van szó. Védekezni sem tud, hiszen nem ismeri a gúnyolódás okát. Hátbatámadtad.

Mond el anyukádnak, ő majd vagy tovább mondja apádnak, vagy nem.

2013. okt. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!