Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek erről anyának,...

Hogy beszéljek erről anyának, ha nem akarom, hogy tomboljon? Találjak ki valami hazugságot?

Figyelt kérdés

Egy hétvégét az apám főnökével töltöttem.Azóta találkoztunk párszor és nem is ez a baj,hanem hogy anya látja rajtam,hogy valami történt.Igyekszem nem máshogy viselkedni,de jól ismer és nem tudom,hogy mi a fenét mondjak neki.

Ha elmondom,akkor tombolni fog,cirkusz lesz.De ha hazudok és rájön,akkor még nagyobb lesz a baj.

Még sosem volt barátom,de eddig is mondta,hogyha lesz bármi,akkor mondjam el.Szerintem nem pont ilyesmire gondolt,ráadásul a pasi is mondta,hogy jobb lenne,ha ez inkább köztünk maradna és ezzel én is tisztában vagyok.



2013. okt. 1. 20:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van,ahogy utolsó írta. Majd szerencsétlen apádat beszélik ki, és védekezni sem tud, mert nem fogja érteni, hogy mi a sutyorgás tárgya...ekkora libát mint te! Nem találtál egy hozzád való fiút? A családodat kell hülye helyzetbe hoznod? És mégis, hol tudtál összejönni apád főnökével?
2013. okt. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
"Elmentem a barátnőmmel vacsorázni egy helyi étterembe, ahol a többi vendég elszidott minden pedofilnak, perverznek, csak mert a barátnőm 17 éves, én meg 34. Totál tönkretették az ötödik évfordulónkat..."
2013. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél?
2013. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!