Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt mondja a kedves ex, hogy...

Azt mondja a kedves ex, hogy a gyerek márciusban végez az iskolával de nem hajlandó meg írni még azt se hogy hova jár a gyerek suliba! Milyen iskola az ahol március végén ballagnak veszprémben? Szerintetek akkor most járhat suliba vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 12:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
a gyerek se válaszol neki hiába hívja telefonon először ki csörög aztán ki kapcsolja a telefont!!
2013. okt. 6. 12:47
 12/30 anonim ***** válasza:
45%

Kérj valamilyen hivatalos segítséget, jogod van tudni, hogy mi van a gyerekkel.

Én úgy hallottam, hogy OKJ-s képzés esetén nem jár a gyerektartás, de nem 100%. Lehet, hogy ezért nem mondják el, hogy milyen suliba jár?

2013. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is március környékén végeztem okj-s tanfolyammal.

Csalási pótlék jár rá.

Viszont gyerektartást már nem kötelező fizetni.

2013. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
*családi pótlék
2013. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem hiszem hogy a gyámügynél foglalkoznak ezzel mert még is csak 21 éves az a gyerek és el tudja dönteni hogy akar e az apjával beszélni vagy sem!ebbe az a durva hogy nem kell vele beszélni csak mégis hadd tudja már az apa hogy mire fizet minden hónapba!szerintem ez normális!!!
2013. okt. 6. 12:51
 16/30 A kérdező kommentje:
családi jár okj-és képzésnél?
2013. okt. 6. 12:52
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen bíróságra, ott kötelezhetik az anyját hogy adja meg, mi alapján kéri a gyerektartást.
2013. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jár családi pótlék, viszont azért a gyerektartást addig kell fizetni míg a gyerek tanul, tehát fizetni kell de csak annyit amennyit az apa megengedhet magának, nem kell a gyerektartásként megszabott összeget kifizetni.
2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőnek nem az a problémája, hogy nem tudja, hova jár a gyerek, sőt, mi van vele, hanem hogy gyerektartást kell utána fizetnie.
2013. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd el gyerektartást megszüntetésére a pert, ha tudja igazolni, hogy tanul akkor majd megítélnek valamennyi rokontartást ha nem akkor meg megszüntetik. Nem kell könyörögni.
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!