Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt mondja a kedves ex, hogy...

Azt mondja a kedves ex, hogy a gyerek márciusban végez az iskolával de nem hajlandó meg írni még azt se hogy hova jár a gyerek suliba! Milyen iskola az ahol március végén ballagnak veszprémben? Szerintetek akkor most járhat suliba vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 12:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Csaladi jár okj képzésre de 20 év felett már nem jár.
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Adj be kérelmet a bíróságra gyermektartasdij megszüntetésére.
2013. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
annak az illetőnek aki azt írta,hogy nem az érdekel minket hogy jár e a gyerek iskolába vagy hogy tanul e még meg szeretném kérdezni hogy öt nem érdekelné ha van mellette másik 2 kiskorú gyermek és csak ez az egy gyerek akiről semmit nem tudunk hiába kérdezzük 600000-ft ott el visz a másik 2-gyerektől!!!ha már nem kis összeg van fizetve gyerektartás ként azért ha már az apa érdeklődik szerintem az a legkevesebb hogy le írja mi van vele!!!!te hogy reagálnád le nyugodtan írd meg kíváncsi vagyok ha már így tudsz rólunk mindent!!!
2013. okt. 6. 18:23
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te a férfi jelenlegi nője vagy, akitől van két további gyereke?
2013. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
talált!engem nem érdekel hogy van még egy gyerek akinek jár a gyerektartás,de ha már tanul meg az apja fizet akkor ez alap hogy tudjuk hogy hova jár!!!
2013. okt. 6. 22:30
 26/30 anonim ***** válasza:

Mi a fenének havi 60 ezer egy 21 éves felnőtt embernek "gyerektartásban"? Adjátok be, hogy meg akarjátok szüntetni.


Már nem azért, én olyan családban nőttem fel, hogy a szánkból kivesszük a falatot, ha a másiknak kell, de azért egy 21 éves felnőttnek havi 60 ezer forintot adni, úgyhogy még jó képet se hajlandó vágni, telefont felvenni, bármi információt adni magáról az vicc szerintem. Egy kisgyereknél még azt mondom, hogy jó de hát csórikámtól ne vegyétek el a pénzt, mert hát na, de egy 21 éves felnőtt ember már oldja meg az éltét, ha ekkorát szarik a fejetekre. Főleg, ha nektek meg van saját kisgyereketek, akit el kell tartani.


Ha a bíróság meg úgy ítéli meg, hogy mégis csak jár neki valami rokontartás, akkor ám legyen, de az egészen biztos, hogy havi 60 ezer forint az túlzás. Te jó ég, olyan, mintha minimálbért fizetnétek neki!

2013. okt. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
oké,hogy be adjuk a gyerektartás megszüntetési kérelmet,de ha tényleg tanul akkor el utasítják!
2013. okt. 7. 21:39
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem utasítják el mert 18 éveskor felett nem jár gyerektartás csak rokontartás. Rokontartásnál pedig a kiskorú gyermek elsőbbséget élvez, így 60 ezret biztosnem ítélnek meg.
2013. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
amúgy az számítana valamit a bíróságon hogy se a gyerek se az anya nem tájékoztassa az apát semmiről?hiába érdeklődik az apa neki nem válaszolnak se levélre se telefonra,semmire?
2013. okt. 7. 21:43
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen rokontartásra például érdemtelen az a gyerek aki nem tartja az apával a kapcsolatot. Rokontartásra már teljesen más törvény vonatkozik mint gyerektartásra.
2013. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!