Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy ne jőjjön be a fürdőbe amikor fürdök?

Figyelt kérdés
Már többször is mondtam neki, de nem tartja be.
2013. okt. 10. 21:37
1 2 3
 1/22 Jégtánc ***** válasza:
96%
Ajtót nem tudod bezárni?
2013. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2%
Én is szoktam fürödni és minden nap teszem. De ettől még nem fogom a család többi tagját kirekeszteni a fürdőszobából. Lehet, hogy nekik is van ott éppen dolguk. Fürdőszobánk csak egy van. WC van kettő is, oda persze, hogy magányosan ül be az ember.
2013. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Két naponta kiírod ezt a kérdést, ahelyett, hogy bezárnád az ajtót!
2013. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Így: Anya ne gyere be a fürdőbe, amikor fürdök!
2013. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem ha dolguk van azt előtte-utána is eltudják intézni. Szólni kell, hogy hé mennék zuhanyozni ha valami kell akkor most vidd ki, csináld meg...

Persze vannak különleges helyzetek, pl ha a másiknak gyomorrontása van és fut hányni, de nem hiszem hogy minden nap hányni futna be az édesanyád.

2013. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Be kell zárni az ajtót! Ha nincs zár, akkor egy szék a kilincs alá.

Normális családban ilyenkor nem megy be senki a fürdőszobába.

2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Riglit az ajtóra, oszt annyi. :)
2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
??? Mi van? Ha idegen helyen vagyok, hát persze, hogy bezárom a fürdőszobaajtót. De nálunk a fürdőszobán nincs is zár! Se kulcs. Minek lenne? Mi nem idegenek vagyunk, egy családban élünk, és nem is tudnám elképzelni, hogy valaki bezárja a lakás bármelyik helységét is a többiek előtt. ez 20 éve nem fordult itt elő. Kulcs meg zár csak a lakásajtónkon van.
2013. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? :D
2013. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem is kell kulcs. Normális esetben szólni sem kéne egy családban hogy ne gyere a fürdőbe amikor fürdök, mert alapvető dolog, hogy ilyenkor nem nyitnak be.
2013. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!