Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy ne jőjjön be a fürdőbe amikor fürdök?

Figyelt kérdés
Már többször is mondtam neki, de nem tartja be.
2013. okt. 10. 21:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mit csinálsz a fürdőben, amit nem láthat ÉDESANYÁD? Maszturbálsz? Bezzeg, mikor a szaros segged pelenkázta nem volt ekkora probléma ez ugye? A megoldás: nem kell órák hosszat áztatni magad, illetve maszturbálni a kádban, ennyi.
2013. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

"Normális családban nincs ilyen kérdés, mert alapból nem nyitogatnak be, amikor fürdesz."

Egy tényezőt azért vegyünk még figyelembe. Az én családom (viszonylag) normális.

De pl. apukám minden nap az esti csúcsban bevackolja magát 1 teljes óra hosszára (nem túlzok, ez kb. annyi) a fürdőbe.

Szóval este 9-től 10-ig benn van. Fürdik, fogat mos, pisál, borotválkozik, és még a fene se tudja mit csinál (nem hiszem, hogy maszturbálna :) ).

A wc természetesen egybe van építve a fürdővel. Így mehetnék ki télen-nyáron az udvarra pisálni, de azt "nem illik" fiúknak se, meg akkor büdös lesz ott, meg megláthat a szomszéd. Vagy le a kert végére a pottyantósba.

Aztán. Fogat akarok mosni. Szintén 1-2 perc lenne, hogy ne rohadjon egész éjszaka a szám. De így azt se nagyon lehet.

Hát én bizaisten be szoktam kopogtatni, meg nyitogatni, és elintézem a dolgaimat, ha fürdik, ha nem.


Nem lehet, hogy te is rohadt sokáig lefoglalod a fürdőt? Ha 5 percekig vagy benn, akkor jogos a kérdésed, de ha félórákig, akkor nem igazán.

2013. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Zuhanyozni szoktam ami 5 perc..
2013. okt. 11. 12:12
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Ja boccs... Nálunk nem szokás benyitni a másikhoz, ha egy órát van bent akkor okkal van bent egy órát.Semmi közöm hozzá mit csinál. Ha kiveri akkor kiveri, azt is kell néha. Ha tudom előre, hogy nekem van sürgősebb dolgom akkor szólok, hogy először megyek én, mert elintézem 10 perc alatt, utána csinál amit akar.Ha pl fogat akarok mosni amikor bent van még valaki, akkor beszólok, hogy siessen mert mennék fogat mosni. De nem nyitom rá az ajtót.

Nem tudom minek kellett most ezért lepontozni, nálunk így van, szerintem így korrekt. Ha valakinek az a korrekt hogy rárontok a másikra akkor én kérek bocsánatot.

2013. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sőt nálunk az is szokás, hogy aki megy be fürödni stb, az szól előtte, hogy hé emberek megyek fürödni akinek WC-re kell menni az most menjen... Utána egy felnőtt vagy tizenéves embertől már csak elvárható hogy 30-40 percig visszatudja tartani a székletét-vizeletét. Ha nem akkor szokjon vissza a pelenkára vagy a bilire.

Tudom nagyon utópisztikus szokásaink vannak.

2013. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérd meg megint hogy ne menjen be, ha bemegy, akkor állj elé, mondd azt neki hogy ez neked kellemetlen, és mivel nem érti meg amit mondasz, szeretnél csináltatni kulcsot a zárhoz. Ha nincs zár sem, akkor mondd meg neki, hogy azt kéred karácsonyra, hogy tegyenek fel egy zárat, kulccsal.


És igen, valóban normális családokban nem szoktak másokra rányitni. De egyébként ez a "mi házunkban 30 éve nem zártunk be semmit" dolog elég bizarr. Ha épp ülök a budin és szarok, mindig bezárom, nem igen szeretném ha véletlenül rám nyitna valaki miközben koncentrálok..

2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
ma 13:17, gondolom, neked én vagyok a bizarr, nekem meg te vagy az UFO. Én elképzelni sem tudom, hogy egymás előtt zárogassuk a lakást. Ugyanis CSALÁD vagyunk. Ha társbérlet lennénk, na persze, akkor zárnánk is, gondolom, ész nélkül. De hogy így, egymás között... ??? Egyébként senki nem szokta nálunk sem rányitni az ajtót arra, aki éppen anyagot cserél. Mert látszik, hogy ég a lámpa odabent. Ilyen egyszerű.
2013. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy család vagytok, de önálló élettel rendelkező emberek. És minden embernek van magánélete. Szóval hogy is mondjam...

Szerintem az például ha én "nem éppen az arcomat" borotválom a fürdőben az csak rám tartozik, és ne jöjjön be senki. Kivétel ez alól az embernek a párja persze.

2013. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És még csak nem is említettem, hogy az ember valószínűleg nem szeretné az egész családjával megosztani a szexuális életét sem.
2013. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
:o))) Éa olyankor a gyerekek ki vannak zárva az erkélyre? )) Vagy a padlásra? ))
2013. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!