Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy ne jőjjön be a fürdőbe amikor fürdök?

Figyelt kérdés
Már többször is mondtam neki, de nem tartja be.
2013. okt. 10. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk például nem látszik ha ég a lámpa. De egyébként amíg szüleimmel éltem, alapvetően nálunk is mindig minden nyitva volt. Aztán még a gimi elején, amikor ott volt nálunk a barátnőm, és éppen torkig voltam benne, és bekolbászolt kishúgom, igen erősen rácsodálkozott hogy mit dugdosok a bnőm szájába, utána szüleim is belátták, hogy vannak dolgok amiknek zárt ajtó mögött kell történnie. Ez szerintem teljesen normális. Az ember zárt ajtó mögött végzi a nagydolgát, éppúgy a szexuális életét.
2013. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Most miért kéne kizárni a gyereket az erkélyre. Ha kicsi a gyerek akkor nyilván nem mentek egyszerre ketten zuhanyozni, és akkor szeretkeztek ha nincs otthon vagy alszik.

Ha pedig már nagyobb akkor sem értem miért kéne. Ha van saját szobája akkor menjen oda, és azért általában a lakások nem egy nagy helységből állnak. Szóval ha nincs szobája akkor is bőven elfér a lakásban. Ha már 10-14 éves akkor nem kell állandó felügyelet alatt tartani. Ha meg annál is nagyobb akkor közölni is lehet hogy hát drága fiam/lányom most az elkövetkező x időben ne nyitogass be a szobánkba.

Szóval nem kell itt tenni a hülyét, mert kétlem hogy ennyire ne lenne semmi kreativitásod. Ha mégsincsen akkor vess magadra.

2013. okt. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!