Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom 13 éves fia ma este...

Párom 13 éves fia ma este nálunk alszik, párom szexelni akar de nekem a gyerek miatt nincs kedvem. Mondjam a páromnak, hogy küldje haza?

Figyelt kérdés
Félek, hogy meglát vagy meghall minket szex közben. Nem akarom a páromat sem megbántani. Mi legyen?
2013. okt. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
93%
A párod most várja a válaszokat?
2013. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom az ex is nagyon örülne ha elmondaná apuka hogy azért vitte haza ilyen későn a fiút, mert ti kufircolni akartok!

Hát ez tiszta szégyen!:D

2013. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
96%
És ha közös gyereketek lesz, akkor addig nem fogtok szexelni, amíg felnőtt korában el nem költözik?
2013. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
78%

Csodálkozom, hogy a gyerek anyja egy ilyen helyre egyáltalán engedi.Ahol olyan emberek élnek, mint láthatjuk a kérdezőt.


Gratulálok, a kufirchoz van eszed(bár szerintem kamuzol) ahhoz már nincs, hogy egy gyereket normálisan kezelj.

2013. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
96%
Te tényleg képes lennél hazaküldeni!? :o
2013. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
40%
Ez még semmi az én exem azt akarta mindig hogy ha a lánya elaludt ugymond szexeljünk 8 éves kislany volt. Most 14 bevallotta hogy mindig csak megjatszotta hogy alszik és nézett minket. Mi meg azt hittük alszik.. Sztem vigye haza a fiut a párod vagy csöndbe csinaljatok
2013. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
97%

bezárjátok az ajtót kulcsra, a gyereknek fönt bekapcsoltok valami filmet, és halkan csináljátok...


nem tudom hanyadik válaszoló írta, de tök jogos.... ha közös gyereketek lesz, akkor nem fogtok addig szexelni, ameddig el nem költözik?

2013. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim válasza:
74%
Rakj be a gyereknek egy korához illő filmet vagy mesét, magatokra csukd be az ajtót (kulcs), esetleg halkan szólhat zene, hogy valamennyire tompítsa a zajokat, Te meg húzz le 2 felest, attól biztosan ellazulsz.. Kellemes estét!
2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
66%

Ez már megint olyan nagy kamu kérdés, ami a világon nincs! :D

De hogy válaszoljak: a párod felnőtt ember, nem valami koslató kutya, nem hal bele, ha egy este pihen a Jancsi, a gyereket már ne küldjétek haza ilyen későn, ha téged zavar, hogy ott van, akkor szexeljetek holnap. Vagy zárjátok be az ajtót és csináljátok jó későn este, halkan.

2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
17es, most látom, hogy majdnem ugyanazt írtuk.. Mire nem képes az emberi leleményesség :-)
2013. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!