Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom 13 éves fia ma este...

Párom 13 éves fia ma este nálunk alszik, párom szexelni akar de nekem a gyerek miatt nincs kedvem. Mondjam a páromnak, hogy küldje haza?

Figyelt kérdés
Félek, hogy meglát vagy meghall minket szex közben. Nem akarom a páromat sem megbántani. Mi legyen?
2013. okt. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
95%
Úgy írod, mintha a szex nálatok kötelező program lenne. A párod megharagszik, ha nem szexelsz vele...bocs, nálam ez eleve halott kapcsolat.
2013. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
32%
Ez milyen hülyeség lesz, hogy "ha saját gyereked lesz". Ha saját gyereke lesz, akkor nyilván hozzá fog szokni, hogy kihordja, megszüli, cseperedik és mindig ott van, nem csak hirtelen egy kamasz vendégségbe jön. Érdekes, én sem szeretek úgy kefélni, ha valaki egy-két éjszakát nálunk alszik. Semmi bajom nincsen tőle.
2013. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
46%

Aki hitetlenkedett:ez tényleg létező dolog,hogy vannak férjek illetve élettársak,akik minden este igénylik a szexet.Ezek a férfiak tényleg megharagszanak,ha a nő nem fekszik le velük valamelyik este.A feleség/élettárs menstruációs ciklusát alig,vagy egyáltalán nem bírják ki,mondván,hogy a jó katona vérben is harcol.Egyik ismerősömnek a férje ilyen "férfi".Hisztizik,haragszik,ha nincs szex.Itt a kislány 8 éves és már állítom többet tud a szexről,mint amúgy kellene.Ugyanis az apuka nem tud halkan szexelni,a nőtől is kéri,hogy adjon ki hangokat.Pedig a nő nem élvezi a szexuális együttlétet.Elárulom egyébként,hogy mindezt az ismerős nő mesélte el,amikor össze voltak veszve a férjével,és mindezt utálkozva mondta el.Én pedig csak annyit mondtam neki,hogy gratulálok,ne csodálkozz,ha a lányod egy utcaszéli prosti lesz..mert akinek ilyen laza erkölcsű szülei vannak,az aligha lehet más,aligha juthat magasabb pozícióra.Na meg ugye ott is probléma van,hogy már csak divatos,márkás ruhákat vesznek meg neki,a turkálókból semmit.A kislány egy alapozós,sminkes,elrontott tömegri*i lesz,nem más,ha az anyja most nem tér észhez.De nem fog észheztérni.


Amúgy szerintem ITT SENKI SEM IRIGYKEDIK RÁD KEDVES KÉRDEZŐ.

Ha a gyereket ilyenkor ezért akarjátok hazavinni,akkor szerintem el se hozzátok.Ennyi!!

2013. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
75%
Miért van ennyi rohadt KAMU kérdés a családi rovatban? MIÉRT? Hogy akinek valós problémája van, az elvesszen a sok álkérdésben.
2013. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
85%
A tippelős játékba én is beszállnék: szerintem 14 éves lány írta ki, de a barátnőjével együtt, most ott szakadnak a gép előtt a válaszokon.
2013. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
90%
mi az, hogy megharagszik, ha nnem lesz szex? mi ez, kötelező? és ha megbetegszel, akkor is elvárja? jó bunkó egy párod van.
2013. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda téboly, gondolom nem sikitasz akkorákat szex közben, hogy a fiu meghallja. Ha igaz a történet ez szörnyü állapot, hogy kiirod a kérdést, hogy mi legyen.Hogyan lehet igy szerelemben érezni a másikat!
2013. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező egy szinten van a fiúval,

csak éppen a fiúnak a kora a 13,

a kérdezőnek pedig az IQ-ja !!

2013. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Canopus válasza:
100%
Az kizárt, mert nem tudom!
2013. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer az életben nálatok alszik, nem tudom milyen időközönként de akkor ezek szerint nem sűrűn, mivel most merült fel benned a kérdés.

Semmiképp nem küldeném haza, vagy a férjed bírja ki, vagy te erőltesd meg magad, mert hisz te is tudod nem egy szobában kell aludni.

2013. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!