Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözzünk össze mind a...

Költözzünk össze mind a hárman? Vagy ez nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy pesten kaptam munkát( vendéglátóipari egység), de a hazajutás nagyon körülményes illetve mondhatjuk meg sem oldható. Már több mint egy éve keresek munkát és csak most találtam, ezért nem akarom visszamondani. Párommal így úgy gondoltuk, hogy felköltözünk pestre. Mivel kezdetben csak az én fizetésem lenne ezért nem tudom, hogy jönnénk ki a pénzből plussz a későbbiek folyamán félre sem tudnánk rakni. A másik szál, anyukámnak is most lesz esedékes, hogy el kell jönnie az albérletből, így nem tudom milyen ötlet lenne, ha hárman költöznénk össze. Önállóan ő sem tud egy albérletet fenntartani( amiben most laktunk az nagyon olcsó volt) 4 éve vagyunk együtt párommal, anyukámmal jó a viszonya. Segítünk egymásnak ahol tudunk, csak nem tudom jó ötlet-e ez így. Ez csak egy felvetés meg nem beszéltem erről senkinek.
2013. okt. 23. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
60nm feletti szerintem :)
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem négyzetméter függő,de viszonylag tágas és mindenképp legyen 2 külön bejáratú szoba,egyik nektek,a másik anyukádnak.
2013. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Minimum két külön bejáratú szoba, ha van rá lehetőség esetleg egy kis nappali is. Plusz a fürdőszoba is úgy legyen hogy ne kelljen egymáson átmászni hogy elérhető legyen. (Egyik ismerősöméknél az egyik szobán mindenképpen át kell menni csak úgy jutnak a fürdőbe. Ez anyuddal együtt élve nem túl praktikus, ha csak ketten vagytok akkor nem akkora probléma).
2013. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Minimum két szobás. Az albérlet függ attól is, hogy melyik kerületbe szeretnétek menni?


Pl. egy belvárosi körfolyosós lakás van olcsóbban, de egy rózsadombi garzon lehet nagyon drága is. Ezen gondolkoztatok már?

2013. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
V, VI, VII, XIV, XV esetleg még a XVI. kerület jöhet szóba. Fejenként 30 ezerre gondoltam rezsivel együtt. Szerintetek ezek fejébe találok lakást?
2013. okt. 23. 16:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a belvárost nem ajánlom. Vagy lehet, hogy csak nekem van hányingerem tőle, nem tudom. Zugló dettó. Maximum nagyon kifelé, az Örs felé jobb.


A 15. kerület jobb, ha panelt kerestek figyeljetek oda, hogy mérős legyen. 2 szobás panelek már vannak 40-50 ezer plusz rezsiért. Továbbá ajánlom Újpestet, azon belül Káposztásmegyert. Még a 16. kerületben is érdemes lenne körülnézni.

2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!