Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miatt nem lehettem...

A szüleim miatt nem lehettem az, aki lenni szerettem volna, van még rá esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32 éves nő vagyok, gyerekkorom óta imádom az autókat, mindig is autószerelő szerettem volna lenni. A szüleim ezt nem engedték, mondván hogy nem női munka. Elvégeztem a közgazdaságit, de nem a szakmámban dolgozom, hanem grafikai területen. Ez valamilyen szinten szerethető számomra, mert eléggé kreatív síkon mozgok, de akárhányszor meglátok egy autószerelő műhelyt, összeszorul a szívem. Eddig elég volt, hogy autós műsorokat néztem a TV-ben és hogy modellautókkal van tele a vitrinem, de érzem, hogy nem tudtam megvalósítani önmagam. Létezik ilyen jellegű felnőtt-oktatás? Van köztetek valaki, aki felnőtt fejjel valósította meg azt, amit korábban nem lehetett?

2013. okt. 25. 07:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
62%
Azt sem szabad elfelejteni, hogy nem csak férfiak hordják a kocsit javíttatni, hanem nők is, akik szerintem számos esetben szívesebben konzultálnának azonos neművel a problémákról..
2014. dec. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!