Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy újra elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam,mert az előzőt is elhagytam...

Ráadásul mindkettő csúcskategóriás volt.Amikor az előzőt elhagytam,mondták,hogy mindenkivel előfordul ilyen,a következőre jobban vigyázok.De szerintem ne gondolták,hogy az a telefon is csak 3 hétig fog tartani.


2013. nov. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
98%

"Mert bármilyen végzettség nélkül kétlem,hogy felvennének olyan munkahelyre,ahol normális fizetést kapok."

Aranyszivem, ezért találták ki a diákmunkát!!! Persze ha amint megkapod a pénzt, rögtön elköltöd bulizásra, akkor nem lesz belőle telefon.

Nekem 3 hónapja nincs telefonom, mert még gyűjtök arra, amilyet szeretnék, addig meg vettem a telenortól egy ideiglenes nyomógombos telefont 3000-ért, hogy addig is vészhelyzetben tudjak telefonálni. Meg lehet ezt oldani, ha akarod. Csak az a baj, hogy te elkényeztetett suttyó vagy.

2013. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
100%
A részeg tinilánynál nincs csodálatosabb látvány. :(
2013. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkinek ilyen ügyesen megválaszolsz/megindokolsz mindent,akkor a szüleidnek is magyarázd el szépen,hogy nem vagy képes vigyázni a drága holmidra.Én bulizás közben a melltartómba rakom a mobilt,soha sem pottyant ki,nem is tűnt fel senkinek.Ha annyira akarsz vigyázni valamire,akkor megoldod...


Miért nem tetszenek az olcsóbb telefonok??Csak nem azért,mert azokkal nem lehet villogni? :) Suliban nem netezni kell,hanem figyelni (vagy ha mást nem megírod a házit/tanulsz,de telót nyomkodni értelmetlen...).


"Nem elkényeztetett vagyok,csak vannak bizonyos igényeim."-Azért ez elég meredek :D.

2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
99%

"Majd kapsz egy posta baglyot."

Azért az elég kicseszés lenne szerencsétlen állattal. Mármint a bagollyal.

2013. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
97%
Am én eddig a stílusa alapján azt hittem, hogy ez fiú. Erre kiderül, hogy egy lány.Ez egyre rosszabb. :S
2013. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

# 23

És mégis mikor diákmunkázzak?Év közben örülök,ha van pár napom pihenni,a szünetekben vagy külföldön vagyok,vagy pedig a barátaimmal,barátnőimmel lógok,nem fogok a negyven fokos melegben dolgozni,amikor nincs rá szükségem.

A diákmunkát nem az olyanoknak találták ki,mint én.


Nem értem,miért kell piszkálni,bántani azért,mert ilyen vagyok és így nőttem fel.


# 24

Mert honnan tudod,hogy én milyen vagyok részegen?


# 25

Nem olyan volt a ruhám,ami alá lehetett volna melltartót venni.Úgy volt,hogy egy privát helységben leszünk,ahová csak az jöhet fel,aki meghívott.Erre mindenki hívott mindenkit a belvárosba és tele lett a végén ismeretlen emberekkel.Ha tudom,hogy ez lesz,nem hagytam volna ott.

Azért nem tetszenek az olcsóbb telefonok,mert nem jó a fényképezőjük,a kijelzőjük nem olyan szép,kisebb a teljesítményük.4,6 az átlagom,szerintem megengedhetem magamnak,hogy a suliba azt csinálhassak,amit szeretnék,mert baromi unalmas a legtöbb óra.


# 26,# 22

Mekkora poén volt,zokogva nevetek.Ja,nem.

2013. nov. 16. 13:13
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

"Mekkora poén volt,zokogva nevetek.Ja,nem."

Tudod az ebben a szomorú, hogy egyáltalán nem poénnak szántam. Akinek ilyen értékrendjei vannak, belegondolni is rossz, hogy mit művelne egy állattal.

2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tudtam, hogy ott fogunk kikötni, hogy külföld, nyaraláshegyek, nekem nincs szükségem a munkára, tele vagyunk pénzzel, zárt körű partim van...


Istenem, köszönöm, hogy nekem nem ilyen liba gyerek jutott.

2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, elárulok egy nagy titkot: SENKI nem azért diákmunkázik, mert túl sok a szabadideje és nem lenne jobb dolga!!!!
2013. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

"A diákmunkát nem az olyanoknak találták ki,mint én."


Ezen besírtam.. Egy atyai pofon helyretenné. Lehet hogy az én szüleim is megtehetnék hogy mindezt megadják nekem, de valahogy nem viszi őket rá semmi, hogy elkényeztessenek. Örülök hogy a te szüleid nem az enyémek..

2013. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!