Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy újra elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam,mert az előzőt is elhagytam...

Ráadásul mindkettő csúcskategóriás volt.Amikor az előzőt elhagytam,mondták,hogy mindenkivel előfordul ilyen,a következőre jobban vigyázok.De szerintem ne gondolták,hogy az a telefon is csak 3 hétig fog tartani.


2013. nov. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kérdező stílusa,nagyon emlékeztet egy kérdezőére,aki kb.egy hónapja kérdezte,hogy hogyan szabaduljon meg az anyja új pasijától.
2013. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

Engem a stílusa erre a kérdésre emlékeztet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

És hogy válaszoljak is: eléjük állsz és közlöd, hogy hülye voltál, elhagytad és nagyon sajnálod (nem kérsz újat, pláne nem drágát, mert nem tudsz rá vigyázni). A szüleid helyében meg magasról tennék rá, hogy milyen igényeid vannak.

Amúgy meg középiskolában 4,6?? Inkább az alap, tanulni jársz oda nem netezni. Ha meg ennyire ráérsz netezni tényleg elég tré egy iskola lehet.

2013. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%
Á, az előzőnek legalább annyi esze volt, hogy használt szóközt a vessző után, a mainak a 4,6-os átlagával ennyire se futja :)
2013. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: a szóköz használatát már általánosban tanítják ha jól emlékszem :). (A két éven keresztül tartó gépírás óra meg jót tesz.)
2013. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ez csak egy kamu kérdés!

Ha nem akkor el nem tudom képzelni, hogy milyen felnőtt lesz belőled, ha már 16 évesen ilyen stílussal "nyomod"


Nem leszek álszent, én is szoktam többet inni a kelleténél, de még semmimet nem hagytam el. (hozzáteszem nem 16 éve tini lány vagyok már)


Neked kicsit olyan a stílusod(így az írásod alapján), hogy minden mindegy, mert apuci, anyuci úgyis elintézi, ha valami hülyeséget csinálsz!


A 4,6-os átlagra meg ne legyél olyan büszke. A tanulás a dolgod, semmi több. (Nem kell hétvégén eljárnod diák melózni, gondolom a házimunka fogalmát még csak hírből sem ismered stb...)


Az arcodból meg visszavehetnél, mert még csak egy gyerek vagy akit a szülei tartanak el. És is most olyan embereket oktatsz ki, akik már letettek valamit az asztalra!

2013. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
98%
De legalább a telefonja okos volt,nem úgy mint a gazdája! :-D
2013. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Az én meglátásom az, hogy a világ legnagyobb baromsága volt a szórakozóhelyen a telefont a kezedből kiengedni, attól függetlenül, hogy mit hittél, ki lesz ott, és ki nem.


De nem "ítéletre" vagy kíváncsi, hanem hogy hogy mondd el a szüleidnek.


Nézd. Mindenki jött itt felvetésekkel a személyiségedet, életstílusodat illetően, te minden kérdésre teljesen magabiztosan megfeleltél.


Ha mindig ilyen vagy, mégis mitől tartasz?


Majd megmondod a szüleidnek is, hogy részeg voltál és figyelmetlen, de igényeid azok vannak, ők megbocsátanak, kapsz egy új hiper-szuper telefont, és el van intézve. Ez így megy nálad.


Csak azt nem értem, ha mindig ilyen magabiztos vagy, és meg tudod védeni az álláspontodat - bizonyára a szüleid előtt is - mégis minek írtad ki a kérdést...?


Szerettél volna te is egyet itt a gyakorin, vagy mi?

2013. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim válasza:
100%

Gratulálok az elkényeztetett fajtádhoz. Mond anyádéknak hogy vegyenek neked még 1-et ilyen egyszerű. Ha nem vesznek, így jártál. Majd megoldod, elmész melózni, feláldozod a "drága" szabadidődet, ami megadatott neked. Ha meg büdös a munka akkor meg ne sírj! 20-30 éve nem volt mobil mégis megoldották!

Ja, és akkor ki tehet arról hogy sokat ittál ha nem te?

Nagyon szánalmas ember lehetsz!!! Gratulálok a szüleidnek hogy ilyen ember neveltek belőled! :)

Inkább a Dallast nézte volna apád ahelyett, hogy kufircol anyáddal!

2013. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán egyszerűen mondd el. Nem kell túlcifrázni.

Ha megharagszanak, azt jogosan teszik.

Szintén 16 éves lány vagyok, csúcskategóriás telefonnal, átlagnál tehetősebb szülőkkel, de a pofám leszakadna, ha három hét után elveszteném a telefonomat, úgy, hogy az előzőt is elhagytam... Eszembe nem jutna megint egy 100ezer+ forintos telefonért kuncsorogni.

Barátnőm 2 hónapja hagyta el az ő telefonját, azóta telefon nélkül él.

Egy ilyen után szülőként szerintem én is odab..sznék a gyerekemnek valami pár ezer forintos telefont ideiglenesen, aztán egy idő után vennék azért újat.

Ja, szórakozni is járok mindig, inni is szoktam, de nekem az alap, hogy a táskámat mindig magamhoz szorítom olyankor, meg 5 percenként ellenőrizgetem, hogy meg van-e mindenem...Telefont max annyira veszem ki, hogy sms-t írjak. Elég felelőtlenség már az is, ha bulizás közben állandóan a kezedben tartod (barátnőmnek így veszett el), pláne, ha még le is teszed az asztalra..

2013. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: az se jó, ha 5 percenként nézegeted, mert akkor meg kiránthatod:/.

56: lehet, keresett egy okosabb gazdát :D

2013. nov. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!