Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy újra elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam,mert az előzőt is elhagytam...

Ráadásul mindkettő csúcskategóriás volt.Amikor az előzőt elhagytam,mondták,hogy mindenkivel előfordul ilyen,a következőre jobban vigyázok.De szerintem ne gondolták,hogy az a telefon is csak 3 hétig fog tartani.


2013. nov. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:

# 29

Van egy kiskutyám és két cicám.Köszönik szépen,jól vannak.


# 30

Csak nehogy a te gyereked még elviselhetetlenebb legyen,mint én.

2013. nov. 16. 13:18
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de gondolom a macskát kutyát is a szüleid gondozzák, nevelik, hiszen az előbb írtad, hogy neked már semmire sincs időd.
2013. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak nagyon unatkozol, és azért írogatsz most ide.
2013. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unalmas a suli, miért nem nézed meg a neten, hogy kell egy évvel előrébb ugrani, úgy közelebb lennél a jól fizető munkádhoz, amiből megvehetnéd az aktuális havi telefonod.
2013. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy 16 éves GYEREK elég felnőttnek érzi magát a lerészegedéshez, érezze magát ahhoz is elég felnőttnek, hogy iskola után diákmunkával megkeresse az új telefonja árát. Addig meg csak lapul valahol a fiókban egy Nokia 3310es. Mert az is tud ám mindent, amit egy telefonnak tudnia kell. Lehet vele telefonálni.
2013. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
91%

(13:07 es vagyok)

Annyira tudtam hogy mindent megmagyarázol,de az eszedbe se jut,hogy CSAK te tehetsz róla,hogy elhagytad a telót :D.Eszedbe se jutott odaadni barátnőnek/havernak,á nem,hadd nézegesse mindenki mim van.

Ha telefonozgatás mellett 4,6 az átlagod......Az a suli se lehet valami színvonalas :D,nem baj,majd az érettséginél meglátod...


"Azért nem tetszenek az olcsóbb telefonok,mert nem jó a fényképezőjük,a kijelzőjük nem olyan szép,kisebb a teljesítményük."-Igazából csak telefonálni kéne a szegény mobillal (nem kell munkához,mivel nem dolgozol :)),ahhoz bőven elég egy egyszerűbb is.

2013. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőt is részegen hagytad el?

Szegény szüleid biztos roppant büszkék rád.

2013. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Besírtam a válaszokon,de a kérdező az tényleg nem semmi.

Néhol kamu szaga van ennek az egésznek.

Ha a kérdező tényleg ennyire megkap minden és bármit megengedhet magának akkor nem akad fent ilyenen,hogy 3 hét alatt a második telóját hagyta el.Szerintem!

2013. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

1. ha tényleg mindent megkapsz, nyilván nem fognak kiakadni, bárhogy is mondod meg, egy piáló 16 évestől tudják, mit várjanak, ismernek

2. nem hiszem el, hogy nincs zsebpénzed, amiből megvehetnéd, mert úgy tűnik, inkább pénzelnek a szüleid nevelés helyett.

2013. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell a kérdezőt bántani. Egy sekélyes, anyagias, felelőtlen tinir*banc. Ennyi.

Amíg bulizhat, piálhat, nem kell dolgoznia, menő telefonokat hagyhat el büntetlenül - jó neki. Nem kell erre írigynek lenni. Max. ha a valóban jön egy olyan probléma (és itt nem szimpla telefonelhagyásra gondolok) amelynél mindezeket esetleg elveszti - akkor felköti magát, mert gyengének bizonyul az élethez. Vagy elkezdi az ereit vagdosni, vagy ha lejjebb kellene adnia esetleg az igényeit, elmegy k*rvának...

Felelősségérzet, gátlás mint látható nincs, szv. az a lényeg, h. Őt ezek a hozzászólások nagyon nem érintik meg...

Más világ.

Szerintünk sekélyes.

Ő meg nem érti mi miről beszélünk.

Apuci, anyuci ha meghal,és nem lesz aki tolja a lóvét - akkor vagy akad egy pasi aki a pénzért cserébe tolja őt...

vagy 50+felett kiégett, jövőtlen sz*rdarab lesz.

De ne akarjátok nevelni - nem a Ti feladatotok - majd az élet nevelni fogja. Legfeljebb nem felkészülten éri, hanem arcba kapja....

2013. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!