Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok, mit tennétek...

Hogy reagálnátok, mit tennétek, ha a 16 éves lányotok úgy állítana haza, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
19! Na, persze... Egyébként szerintem a válaszok nagyrészét nem tinik írták. Te meg valószínűleg egy hapsi vagy, akinek még egy komoly kapcsolata sincs, nemhogy lánya...
2013. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

#21, ebből a férfi az, ami stimmel, a többi nem kifejezetten:)

És az itteni válaszok zömét szerintem se tinik írták, ezt nem is állítottam, én az átlag kétheti egy darab "terhes vagyok, hogyan mondjam meg a szüleimnek" típusú kérdésről írtam... amikben általában szoktam is segíteni "szülőt kezelni", ha megtartani akarja az illető fiatal, ha elvetetni...

2013. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
20%
Első kérdésem ez lenne: "Ugye nem valami réti négertől?"
2013. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
20%
Először elájulnék, aztán megbeszélnénk, hogy Ő mit akar, és ha lehet, közösen felnevelnénk, esetleg Őt is a nevünkre íratnám, mint saját gyermeket, de soha nem titkolnám el előle, ki az anyja. Nem is hiszitek, milyen boldogság egy szép kisbaba. Ő lesz a család szeme fénye.
2013. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Hány hónapos terhes? Én az abortuszt javasolnám.
2013. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Krill ***** válasza:
71%

Sóhajtanék egy nagyot, megkérném hogy várjon egy kicsit, elővennék egy üveg whiskey-t majd miután jó nagyot húztam belőle leülnék beszélgetni vele.


Sok múlik az adott gyereken hogy beszélnék vele, de mindenképpen mellé állnák, hogy érezze, számíthat rám. A leszúrásnak, szentbeszédnek értelme nincs már ilyenkor. Ő is pontosan tudja hogy ezt elszúrta.


Elvetetni??? Ha azt akarja, akkor támogatnám, de semmiképen nem presszionálnám vagy befolyásolnám ebbe az irányba. Súlyos lelki trauma egy ilyen művelet örök életre, egy 16 éves meg ha nem is érett egy gyerekhez társadalmilag, biológiailag már maximálisan az.

Ha éretlennek is tartod a gyereked, amint anya lesz, fel fog, fel KELL nőnie a feladathoz. Nehéz lesz neki is meg neked is, de ha jó példát mutatsz, ha támogatod, segíted akkor megoldja. Ha azt érezteted vele hogy egy kis ribi, akkor pedig depressziós lesz, kukába dobja a gyereket, és örökre nyomorék lesz....gondolom nem ezt akarod elérni, szóval ezt kell szem előtt tartani, mielőtt bármit teszel.


Mellesleg lehet hogy kicsit agyonverném a srácot aki felcsinálta a kis tündérkémet :))))) persze ha van benne annyi gerinc a kis kangörcsösben, hogy kitart mellette a bajban is, akkor idővel meg tudnék békélni vele.

2013. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Kozolnem vele hogy akkor most szedje a holmijat es szepen koltozzon ossze a gyereke apjaval, mert nekem nem fog orditani a csecsemoje a nyakamon. Mehet anyaotthonba vagy ahova tetszik . a gyerek az o felelossege nem vagyok koteles eltartani.
2015. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!