Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kinek adnátok igazat?...

Ti kinek adnátok igazat? Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Édesanyám és édesapám külön élnek!De anyu járkál apuhoz szóval attól beszélnek megmaradt a "jó viszony"közöttük!Múltkor anyu olyat csinált ,hogy elment apuhoz és aztán otthagyta egy kamu szöveggel,hogy neki a családjával gondok vannak,de közbe meg elment egy születésnapi bulira!És apu megfogta,hogy hazudott és én is én mondta el apunak hogy anyu hazudott neki mert rájöttem.Anyu állítólag azért hazudott mert tudta hogy apu úgyse engedné el,arra a bulira!De nem értem ha titokba együtt vannak mire jó ez meg anyám most rám haragszik hogy apunak elmondtam hogy hazudozott..Én eddig anyuval laktam.De mikor megtudtam hogy anyu átvágta aput is ezzel meg engem is akkor elköltöztem a fateromhoz.Szerintetek helyesen döntöttem? vagy elhamarkodottan? Anyu most rám van megsértődve hogy magára hagytam.
2013. dec. 30. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Szerintem nem kellett volna anyudat lebuktatnod, hiszen ez az ő dolguk!
2013. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
what?
2013. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok... hát igen nem volt szép de apum felhívott engem hogy legalább én legyek hozzá őszinte hogy most akkor mi van ...mert azt mondta ha még 1szer hazudok anyu javára akkor ő sem áll velem többet szóba.
2013. dec. 30. 13:32
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
79%
elég szomorú, h ilyen gyermeteg módon belevonnak Téged is a játszmáikba... :(
2013. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos.de te most mit tennél a helyembe? mert most már ha apuhoz költöztem így hirtelen nem ugrálhatok oda vissza :((( de úgy érzem hirtelen döntés volt.de aput meg nem akarnám még jobban megbántani.
2013. dec. 30. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond?Külön élnek miért ne mehetne bulizni?Meg mi az,hogy apád nem engedi el arra a bulira?És még csodálkoztok,hogy hazudik?Felnőtt nő oda megy ahová akar.Fura család vagytok,külön élnek de titokba együtt vannak:))
2013. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

én azt tenném, h leültetném mkettőt és elmagyaráznám nekik, h elváltak, hoztak egy döntést, ami az ő dolguk. És h amit most csinálnak is az Ő dolguk egyedül.

ezeket a dolgokat rendezzék le szépen egymás között és Téged hagyjanak ki ebből.

Se telefon nem vagy, se a haverjuk. Elvileg a szüleid, viselkedjenek szülőként.

2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és te most mit tennél a helyembe ezek után? :((
2013. dec. 30. 13:52
 9/12 A kérdező kommentje:
és ezek után ki melett maradjak anyu vagy apu ?
2013. dec. 30. 13:53
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

ezt pedig közösen beszéljétek át és annál legyél, akinél kedved van.

Ezt neked kell érezni és eldönteni:(

elég szomorú, h ennyi eszük nem volt, h ennek ne TÉGED tegyenek ki...

nem bántani akarom őket, de látatlanban is grat hozzá

elvált szülők gyermekének egyébként is nehéz lenni, nem ha még meg is fűszerezik ilyen "finomságokkal" :((((

2013. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!