Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kinek adnátok igazat?...

Ti kinek adnátok igazat? Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Édesanyám és édesapám külön élnek!De anyu járkál apuhoz szóval attól beszélnek megmaradt a "jó viszony"közöttük!Múltkor anyu olyat csinált ,hogy elment apuhoz és aztán otthagyta egy kamu szöveggel,hogy neki a családjával gondok vannak,de közbe meg elment egy születésnapi bulira!És apu megfogta,hogy hazudott és én is én mondta el apunak hogy anyu hazudott neki mert rájöttem.Anyu állítólag azért hazudott mert tudta hogy apu úgyse engedné el,arra a bulira!De nem értem ha titokba együtt vannak mire jó ez meg anyám most rám haragszik hogy apunak elmondtam hogy hazudozott..Én eddig anyuval laktam.De mikor megtudtam hogy anyu átvágta aput is ezzel meg engem is akkor elköltöztem a fateromhoz.Szerintetek helyesen döntöttem? vagy elhamarkodottan? Anyu most rám van megsértődve hogy magára hagytam.
2013. dec. 30. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez az ő dolguk.

Majd ők lerendezik.


Amúgy szerintem anyádnak nem kell kikérnie apád véleményét a bulihoz, mert már nem egy pár.


18/L

2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de a kérdésed alapján azt hitten, hogy maximum 12 éves vagy. Nem értem mi jogon ártottad bele magad. Ha veled csinálná ezt anyukád, mondjuk lebuktat a barátnőd előtt, te lennél a legjobban felháborodva. Nem értem miért gondolod, hogy közöd van a magánéletükhöz. Ha apád füllent, mész a nagyihoz? Komolyan úgy viselkedsz, mint egy kisiskolás.

Csak annyira avatkozz bele az ő életükbe, amennyire te engednéd őket beleszólni. Egy ilyen miatt otthagyni anyádat nem csak bunkóság, hanem hálátlanság is.

2013. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!