Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan tartjátok a szüleite...

Ti hogyan tartjátok a szüleitekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Pl. milyen gyakran hívjátok fel őket telefonon? Ti keresitek őket vagy ők hívnak benneteket többször? Milyen gyakran látogatjátok őket?
2013. dec. 31. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nagyon jó viszonyban voltam anyummal mindig is. 19 éves korom óta nem élünk együtt, de szerintem kevés nap telt el úgy hogy ne beszéltünk volna.

nem vagyok életképtelen bábu aki még egy teát sem tud egyedül megfőzni :), de nekem valamiért fontos hogy ha valami van, akkor megosszam vele.

olyan aranyos mikor felhív és mondja hogy hiányzom neki, vagy épp elmesél valami jó friss pletyit, netán megkérdezi hogy milyen sütit süssön ha megyünk :)

egyáltalán nem ráakaszkodós típus, tiszteletben tartja a magánéletem, a páromat is nagyon szereti.

néha én is hívom ha van valami kérdésem vagy eszembe jut egy fontos dolog, amit meg akarok vele beszélni.

flottás kedvezménnyel ingyen van, szóval akár 5 percenként is beszélhetnénk :)


találkozni jó esetben heti 1x szoktunk, de néha kevesebbszer. eléggé üti egymást a munkarendünk, pedig nem lakunk egymástól olyan messze.

26N

2013. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, kb. 200 km-re lakom a szülővárosomtól. Szüleimmel és a nagyszüleimmel nagyjából hetente egyszer szoktam telefonon beszélni, haza pedig kb. másfél havonta megyek hétvégére. Hogy ki hív kit az változó, mikor hogy jön ki a lépés.
2014. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!