Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyu állandóan üvölt velem...

Ha anyu állandóan üvölt velem a telefonban, akkor bunkóság ha kinyomom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Állandóan üvöltözik velem, leszid mindenért, minden rossz amit csinálok, ő mindig mindent jobban tud és telefonban is okoskodik.(Tanulok+dolgozom)

Ha beszélgetés közben elegem lesz és kinyomom az nagy bunkóság?


21/L


2014. jan. 4. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltartod magadat, akkor semmiképpen sem az. Ha anyukád tart el, akkor határeset. Az ő oldala viszont nem kérdés sajnos.
2014. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, ha nincs igaza, viszont ha neki van igaza,akkor igen bunkóság,ha kinyomod telefont.
2014. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság - mondd neki mielőtt levágnád a telefont, hogy ha nem hagyja abba az ordibálást, le fogod tenni a telefont. Utána meg nézhet ahogy akar - te megmondtad előre ;)
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bunkóság. Egyszerűen mondd meg, hogy most leteszed, mert nem érsz rá.
2014. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyomd ki, no problem... de nem vagy egy kicsit elakadva a fejlődésben, huszonegy évesen?
2014. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha tényleg folyamatosan kiabál, akkor szerintem megteheted. Valószínűleg kicsit dühöngeni fog, legrosszabb esetben máskor mégjobban leszid... De lehetséges,hogy rájön,hogy már nagyon unod a kiabálásait, és végül igazat ad Neked.
2014. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy,hogy bunkóság vagy sem,úgy is kiakad érte.

Én is hasonló helyzetben vagyok,nálam még azt sem érti meg,hogy kezdődik az órám és azért rakom le,vagy újra hív,vagy otthon kapom meg,hogy még is hogy képzeltem...

2014. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magamat tartom el, önálló keresetem van. De azt hánytorgatja fel állandóan amikor még ők tartottak el.(szóval 18 éves koromig)

Idegölő mindig ezt hallanom, viszont én nem szeretnék lesüllyedni az ő ordítozós szintjére és ezért nyomnám ki inkább a telefont.

2014. jan. 4. 20:01
 9/11 Amado atya ***** válasza:
96%
Nem az. Én is szó nélkül kinyomom a telefont, ha bárki üvölteni kezd -és nem azért, mert a környező zajt próbálja túlkiabálni.
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha minden alkalommal üvöltözik a telefonba,akkor én a helyedben egy ideig fel sem venné neki (ha valami eget verően fontos dolgot akar közölni,azt sms-ben is megteheti). Egyébként meg nem bunkóság,csak mielőtt kinyomod köszönj el,hogy ne mondhassa azt,hogy csak úgy kinyomtad.
2014. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!