Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lepődik meg a költözésen...

Miért lepődik meg a költözésen az anyám, ha eddig nem foglalkozott velem?

Figyelt kérdés

A hétvégén lettem 18 éves, ma elköltöztem otthonról.

Az anyám ki van borulva, hogy mégis miért, egy szóval sem beszéltem a költözésről neki. Most előadja mindenkinek a tönkrement anyukát, pedig 10 éve, amióta együtt van a mostohaapámmal, alig foglalkozott velem.

Ma is 14-szer hívott fel, hogy menjek vissza, már elmondtam neki, hogy késő, nem most kell játszani a gondoskodó anyát.


2014. jan. 21. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a "kedves anyukának" el kell fogadnia a helyzetet, ha kb. ennyire törődött velem. Én a köv. telefonhívásnál én ezt elmesélném neki... Aztán remélhetőleg rá fog jönni...
2014. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen embereket mint édesanyád.
2014. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Minden ember nehezen viseli el a változást, főleg ha már megszokta, hogy ott vagy 18 éve! Jól tetted, hogy elköltöztél, sok boldogságot és sikert a továbbiakhoz!:)
2014. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát igen, ilyenkor jön a pofáraesés


gondolom azt hitte, hogy szarhat a fejedre, mert te majd úgy is ott maradsz még jó pár évig, mert gyámoltalan vagy, legyen kit csicskáztatni, de erre nem gondolt, hogy ennyire önálló vagy, és megpattansz


respect

2014. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!