Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám sokszor nagyon...

Édesanyám sokszor nagyon megbánt hogy így meg úgy kövér vagyok, úgy állít be mint egy 100 kg-st. Ti mint szülők is így bántanátok a gyermeketeket emiatt?

Figyelt kérdés

Ja, és azt elfelejetettem leírni hogy nézek ki (de bármikor meg tudom mutatni bárkinek képen) : 162 cm magas, 65 kg ami nálam inkább a lábaimon látszik meg (se arcom, se hasam nem hájas). Én az ideális súlyban nem hiszek, orvosnál már voltam a súlyommal és azt mondta hogy nálam a csontozat nyom többet, nehezebbek a csontjaim és vastagabbak. Ergó, még ha anyám kedvére is tennék, szó szerint hánytatnom kéne magam vagy hogy ne egyek ahhoz hogy az ő kis 40 kg-s elvárásainak megfeleljek. Próbáltam már 90 napos diétát, voltam konditeremben hónapokat (semmi eredménye nem volt-csak izmosodtam). Átlagban nem eszek sokat egy nap, heti háromszori étkezés megvan, igyekszem minimum másfél liter folyadékot bevinni (csak víz meg tea segítségével), kerülni a lisztes meg zsíros dolgokat.

De maga az, hogy anyám ennyire elvárja hogy én legyek egy sovány valaki, kiborít (volt hogy pár napig hánytattam magam mert annyira megsértett a beszólásaival).

Miért nem képes elfogadni úgy ahogy vagyok? Mégis mit tenne ha ténleg egy kövér, 80-90 kg-s lány lennék?



2014. jan. 22. 19:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja a poen 170 centihez 68 kilo voltam se mell se has de 40-42es gatya es most is gyerek utan 44es... Sose lesz kisebb! Es? Ha kover vagyok az vagyok! Ha annak latnak hat lassanak :)
2014. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok amúgy
2014. jan. 23. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!