Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek, hogy adjam elő,...

A szüleimnek, hogy adjam elő, hogy össze jöttem 28évesen egy 48 éves nővel. Ti mit szólnátok? Szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó. Jól tartja magát. Alakja is nagyon ott van. Fiatalos laza. Fiatalabbnak néz ki a koránál 10 évvel. Nagyon jól kijövünk.
2014. jan. 28. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát engem sokkolna ha a fiam nálam idősebb nővel jönne össze. Bár 28 éves fiamnak már nem avatkoznék a dolgaiba, de megkérdezném tőle, hogy végül is mit akar?? Mi lesz 10 év múlva??? Ő csak 38 lesz, de a nő majdnem 60...
2014. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi lesz, ha gyereket szeretnél? Ő már nem fog szülni. Anyaként nem örülnék neki, ha húsz évvel idősebb lenne a gyermekem párja. Mindegy, hogy a fiamnak vagy a lányomnak, egyiknek se örülnék.
2014. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ki az .. csak nem Détár Enikő ;-) ? .. Viccet félretéve ,felnőtt vagy már .. a aját életedet éled ,nem tartozol a szüleid felé elszámolással . Én a korával először nem kérkednék .. hiszen akkor már előre előítélet alakulhatna ki a szüleidben ,pedig nem is ismerik . Én szerveznék egy vacsit,és ott mutatnám be a hölgyet a szülőknek . Majd utána .. ha már kialakult egy kép bennük róla ,akkor mondanám mennyi idős : -Igaz milyen kedves ;csinos ... stb Gondolom ti sem hittétek ,hogy 48 éves !

Valami hasonló...

Egyébként most nem gáz .. egy darabig elmegy .De ha családra,gyerekre vágysz egyértelműen nem ő az ideális választás !!!

2014. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Reménykednék, hogy csak egy múló "hóbort"....
2014. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Dobnék egy hátast.Ez a nagyon jól kijöttök majd elmúlik.Öregasszony ő hozzád.Nagyon is gáz.
2014. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

És mi lesz 10 év múlva?


38 évesen a kollégáidnak bemutatod a közel 60 éves barátnődet? Hidd el akkorra már (akármilyen jól is néz ki) nem lesz ilyen szép.

Gyerekről ne is álmodj, együtt megöregedésről ne is álmodj.


Akkor mit akarsz tőle? Mert hosszú távra szerintem kár tervezni vele, rövid távon meg minek mutatnád be otthon?

2014. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Az eszed lement a gatyádba?

Gondolkozz már...

Igen, nagyon gáz, hogy anyád korú nővel jöttél össze. Ha egy picit gondolkozol, akkor rá fogsz jönni, hogy miért, de elég sok ötletet adtak itt a többiek már.

2014. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

48 évesen azért kell neki egy hozzá képest "zsenge" pasi, hogy a barinők előtt villogjon vagy mert valami volt fasziját féltékennyé akarja tenni.

Közös jövőt nem nagyon terveznék vele, közös családról már le is tehetsz, pár hónapnál nem nagyon adnék nektek többet.

2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Neked mi tetszik egy 50 éves nőn, most komolyan?

Értem én, hogy biztos sokmindent megtapasztalt már, de közel sem olyan mint a korodbeliek, minőségben.


Másrészt, gondolj bele, sose lesz gyereketek, enyni idősen már változókorban van.


És 10 év múlva te még mindig egy életerős 40-es leszel, ő emg egy szottyos néni... Ez most komoly?

2014. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ne foglalkozz azzal ki mit mond. Az a lényeg, hogy Ti jól érezzétek magatokat együtt, mégha rövid ideig is tart.

Egy kapcsolatra sincs garancia, és nem gondolom, hogy egy friss kapcsolatnál rögtön a családalapítás kell, hogy a legfőbb téma legyen. Ismerjétek meg egymást, hamar kiderül, ha teljesen másképp gondolkodtok az életről. Nyilván azt a nő is tudja, hogy Te évek múlva lehet, hogy gyerekekre vágysz majd, gondolom van annyira intelligens, hogy akkor "elenged".

Szerintem ezt a szüleidnek is elmondhatod, hogy nem tudod még mi lesz a jövőben, most boldog vagy, és csak ez számít. Egy korodbeli nőt sem úgy mutatnál be, hogy a leendő feleséged, gyermekeid anyja.

2014. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!