Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek, hogy adjam elő,...

A szüleimnek, hogy adjam elő, hogy össze jöttem 28évesen egy 48 éves nővel. Ti mit szólnátok? Szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó. Jól tartja magát. Alakja is nagyon ott van. Fiatalos laza. Fiatalabbnak néz ki a koránál 10 évvel. Nagyon jól kijövünk.
2014. jan. 28. 22:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%
mond azt hogy 38 kisebb lesz a strok...
2014. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is úgy vélem ez nem lesz életre szóló kapcsolat,ezzel nyilván te is így vagy .Érezzétek jól egymást ,amíg kedvetek tartja ;-) Ami viszont feltűnt ..o.O Sokaknak miért elfogadhatatlanabb ez ,mint amikor egy nő jön össze húsz évvel idősebbel ???
2014. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó:


Nem tudom, lehet én vagyok ennyire izé, de én hosszú távra tervezek párválasztásnál, sose voltam az a párhónap, vagy egyéjszakás típus.


Ha egy idősebb férfi összejön egy fiatalabb lánnyal az azért kevésbé rossz, meg elfogadottabb, mert míg egy 60 éves tata tud családot alapítani, addig egy 60 éves nő már nem.


Ha valaki nem szereti a komoly kapcsolatokat, és nem tervez a jövőben családot, annak az indokait nem tudom.

2014. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

Csakhogy hiába vág bele az ember úgy, hogy hosszú távra tervez, menet közben sokszor kiderül, hogy nem passzolnak egymáshoz. Ez minden korosztálynál előfordulhat. Érdekes, hogy mindig mindenki hosszú távban gondolkodik, de mégis ritka, hogy az első "komoly" kapcsolat életre szóló lesz.

Amúgy én sem értem, hogy miért másabb, ha a férfi idősebb. És miért gondolják sokan, hogy gyerek nélkül elképzelhetetlen az élet?

2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem elképzelhetetlen, én sem akarok gyereket. De az emberek többsége igen, lehet hogy a kérdező is.


De annak tényleg nincs értelme, hogy összejövök valakivel, akivel nem tervezek közös jövőt. Minek? Csak hogy legyen valakije? Felesleges.


Ezzel a nénivel meg milyen közös jövője lesz? 15 év és majd látogathatja az öregek otthonában...

2014. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De amúgy komolyan nehéz megérteni amit írtam? Egy veled egykorúval van XY% esélyed, hogy na vele öregszek meg, vele alapítok családot (akinél ez opció).

Egy 50 évessel ennek az esélye egy nagy büdös kerek 0.

Egy 50 éves pasival meg még mindig XY%. ÉÉÉÉÉÉÉrted?


Az meg hogy "És miért gondolják sokan, hogy gyerek nélkül elképzelhetetlen az élet?" Nekem elképzelhetetlen. Másnak nem. Még jó, hogy saját nevemben írtam.

2014. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Kíváncsi lennék ilyenkor mit éreznek az emberek... Bár lehet inkább még sem. Egyébként én jól nyakonverném a fiamat, ha ilyen hülye lenne, hogy gondolkozzon már mi a f@ szt csinál.
2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsére elmúltak már azok az idők mikor a szülő választ a gyerekének párt.

Nyilván nem lesz hosszú távon jövője ennek a kapcsolatnak, de beleszólni akkor sincs joga ebbe senkinek, mindenki azzal legyen, akivel jónak látja, akivel boldog. Tanácsot adni lehet kultúráltan, de "tiltani" nem. Én biztos hagynám a gyerekemnek, hogy maga lássa be, hogy nem működik ez.

2014. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!