Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok,...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok, ha a fiatok bevallaná, hogy szeretne otthon női ruhát viselni? Mit mondanátok/mit tennétek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 02:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nemsokára a privátokra is válaszolok.


"Miért jó ez ? Miféle örömöt okoz?"

Sokkal kellemesebb a női ruha érintése. Más indokot nem nagyon tudok rá felhozni. Jó érzés viselni, egyfajta szabadságérzetet ad, amit nem tudok leírni.


"Nonek erzi magat, nokent szeretne elni, vagy csak van egy noi ruha fetise/"perverzitasa"?"

Egyáltalán nem érzem magam nőnek. Persze, ha lehetőségem lenne, hogy mondjuk pár hónapig "teljes értékű" lányként éljek, minden további nélkül benne lennék. Csupán fétis ez.


"Abban az esetben szeretnék tudni róla, ha transzszexuális vagy, azaz férfi a tested, de nőnek érzed magad."

Nem tartom magam transzszexuálisnak. Férfinek vallom magam. Eszem ágába sem jutna átoperáltatni magamat. Mint írtam, egy rövid ideig benne lennék, de tovább nem.


"Arról is szeretnék tudni, ha csak szimplán meleg vagy, bár a melegekre általában nem jellemző a női ruha fétis."

Hatalmas nagy igazság. Húhh... a gondolatát sem tudnám elképzelni, hogy én férfivel...

2014. febr. 3. 14:44
 12/21 anonim ***** válasza:

Noi ruha, lakk csizma stb fetise rengeteg ferfinek van...

Ez nem beteg ez egy vagy! Egy dolog ami izgato! Ennek akkor inkabb szexualis toltete van es ez a szulokre nem tartozik!

En is kivancsi vagyok milyen pasinak lenni! Milyen lenne ugy novel lenni... Mi milyen erzes :)

2014. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de akkor ezt miért kéne bárkinek is elmondani? Vagy úgy az igazi?
2014. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"de akkor ezt miért kéne bárkinek is elmondani?"

Nem tudom. Bizonytalan vagyok. Ezért is kérdeztem, hogy szülőként szeretnétek-e tudni ezt.

2014. febr. 3. 15:30
 15/21 Frigg ***** válasza:

Azt hiszem, ezt cross-dressingnek hívják.

Egyszer beszélgettem egy sráccal, aki amúgy hetero volt, de néha szeretett női ruhákat felvenni.

Nekem nincs problémám vele :)


23/N

2014. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképp nem szeretném látni, de még tudni sem róla, úgy gondolom megzavarodnék. hogy akit normálisnak tudtam, rendellenes, és szélsőségesen különc,furcsa.Átlag személy nincs olyasmire berendezkedve, felkészülve. :)
2014. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én ilyennel még nem találkoztam, meg is döbbentett őszintén szólva!

De ha ezt úgy kell felfogni részedről, mint egy vágy, akkor miért kellene megosztani a szüleiddel? Olyan ez ebben az esetben, mintha a szexuális vágyaidról, kívánságaidról beszélnél velük, nem?

2014. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon megijednék.Azonnal vinném orvoshoz.
2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Én tolerálnám, mert egy húszéves nemi identitás-keresésbe belefér. Hogy ő mikor és hol csinál magából hülyét, az az ő dolga. Apám agyonverte volna - de én nem ő vagyok.
2014. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz nálad identitásproblémákat a dolog, nem tudom, miért akarod elmondani.


Vagy te tudod, ők mit csinálnak a hálószobában...?

2014. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!