Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Exem kisfia rossz társaságba...

Exem kisfia rossz társaságba keveredett. Szóljak neki?

Figyelt kérdés

A gyerkőcöt kb 8 évesen ismertem meg, még nem volt 15 éves mikor szétmentünk. Az édesanyja akkor sem foglalkozott vele eléggé. Mindent az apja intézett, mert az anyjának "nem volt ideje rá". Tehát az anyjának nem akarok szólni, vagy nem hinné el, vagy nem érdekelné.

Most 17 éves, hétvégén összefutottunk. Nem ismert meg, de a szemembe nézett, vörösek voltak a szemei. Nyilván nem hegesztett aznap. Attól tartok kábítószerezik.

Az exemmel nem beszéltem kb 2 éve. Köszönőviszonyban vagyunk. Valószínűleg neki sincs fogalma a fiáról és a barátairól. Első ránézésre nem korabeliekkel barátkozik.

Szerintetek beleavatkozzak? Mégis csak 6,5 éven keresztül voltam a pót-anyja!


2014. febr. 24. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én szólnék.A gyerek érdeke időben ki és meglegyen mentve a rossz társaságból a kábszerből.Onnantól apuka kézbe veheti a dolgokat ha számít neki a a fia jövője.
2014. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert vörösek voltak a szemei még nem jelenti azt, hogy drogozik.
2014. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2es, akkor szerinted mit jelent?

Ha be lettek volna gyulladva gondolom nem ment volna bulizni.

2014. febr. 24. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet az álmosságtól is.
2014. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez még nem bizonyíték a drogra,de ha legközelebb is összefutsz vele és gyanúsan néz ki, akkor szólnék. Ilyenkor más a mozgás is, a mimika, beszéd stb. A szem önmagában nem bizonyíték teljesen. Az viszont már érdekesebb,hogy nem ismert fel. Holott ha csak 2 éve szakítottatok, akkor is minimum 14 éves volt. Azért 14 éves kortól, főleg 6 és fél év együttélés után meg lehet ismerni az embert, még ha régen látott akkor is. Miért nem kezdeményeztél nála, ha már észrevetted, Lehet megismert, csak nem akart megszólítani
2014. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haragszik rám, mert szakítottunk az apjával.
2014. febr. 24. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hát akkor felismert, csak ezek szerint nem vesz rólad tudomást. Én nem kevernék most az apjánál. Az anyjával így sincs jó kapcsolata téged is elveszített, ha most ég balhé lesz az apjával is lehet tényleg drog lesz a vége.
2014. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás, fáradtság, cigifüst, láz, úszás, száradás, de még az is lehet, hogy hegesztett.
2014. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szólnék az apjának és hagynám, hogy megoldja. Ennél jobban beleavatkozni nem érdemes.
2014. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg az lesz a legjobb ha várok még. Az ő érdekeiben szólnék az apjának, nem kavarásból.


A gyerek nem tudja, hogy az apja megcsalt és megpofozott engem, ő csak annyit tud, hogy egyik napról a másika elköltöztem.

2014. febr. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!