Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak az anyja is ilyen...

Másnak az anyja is ilyen alpári? Vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Félek hogy öröklődni fog ez nálam ahogy anyám is viselkedik.

Nagyon alpári módon beszél másokkal. Mindenki k_r va, sz@rember, édesapámnak is többször mondja hogy k_r va anyádat a temetőbe meg apám is mondja neki.

Előfordul hogy köpködnek egymásra ez legtöbbször akkor ha berúgnak.

Az ivás nem mindennapos, de előfordul hogy berúgik mindkettő, vagy együtt vagy anyám és mikor apu haza jön akkor ő is elmegy kocsmába.


Anyám többször k_rvázott le már engem is, és félek hogy örökölni fogom, vagy eltanulom és nem akarom ezt!


2014. márc. 2. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenkinek ilyen alpári az anyja. Az enyém normális.
2014. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém is normális.

A piálási hajlam öröklődhet, de csak rajtad múlik, hogy felemeled e majd a poharat te is és hozzá elalpáriasodsz e majd.

2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem sajnos, meg ha nincsenek is kevesen az ilyen alpari emberek, azert nem ez a normalis. A en anyukam eleg egyszeru, de soha nem beszel igy, plane nem reszeg. Ha te nem akarod ezt atvenni, figyelj oda, es tegyel ellene. Neked nem kell igy viselkedned, es mar az is szep dolog, hogy eszreveszed, hogy ez rossz.
2014. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem a normális viselkedés.


Viszont - ez a jó hír - örökölödni nem tud, legfeljebb csak utánzod.

2014. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az alkoholt szerencsére nem is szeretem! Ebben biztos vagyok hogy ez nem fog rám szállni, viszont a csúnya beszéd. Néha ha ideges vagyok hajlamos vagyok rá....
2014. márc. 2. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de ne idegeskedj, mert van választási lehetőséged. Dönthetsz, hogy intelligens fellépésű ember leszel, vagy olyan, mint anyádék.
2014. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám is meg apám is ilyen sajnos... Az ivás bennem van és sajnos szoktam is, de nagyon ritkán egy hónapba egyszer kétszer, de nem viselkedek alpárian nem lehet örökölni
2014. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!