Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki olvasott nektek a legtöbbet...

Ki olvasott nektek a legtöbbet? Vele a legszorosabb a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, akkor nagyjából egyforma arányban olvasott fel nekem anyu és apu. Bár apuval ilyen téren több emlék megmaradt, de tudom, hogy anyu is sokat olvasott fel.

Apuval jobb a kapcsolatom, de szerintem ez csak annak köszönhető, hogy több a hasonló/közös/egyforma tulajdonságunk, míg anyuval nagyon ütjük egymást (mármint a tulajdonságaink :DD). De mindkettőjüket nagyon szeretem.

2014. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok nektek, szakdolimhoz kellenek a válaszok, csak a kérdőívemből kihagytam ezt a kérdést és nagyon kellene a válaszok rá:) Puszi nektek Érte.
2014. márc. 3. 20:06
 13/26 anonim ***** válasza:
Apu, és igen, vele a legszorosabb a kapcsolatom. De ez inkább azért van, mert ő egyedül nevelt fel minket, nem pedig az olvasás miatt. Bár azt is nagyon szerettem persze. :)
2014. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mindenki 50%os :) Gondolom nem a kérdező miatt. Csak egy kis kötekedés: A kis gyufaárus lány Andersen meséje :)

Csak mert nekem ő volt a kedvencem.

2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát persze benne van ebbe a sok dolog, hogy kihez ki áll közelebb, csak most én azt vizsgálom hogy lehet a kettő között valamiféle kapcsolat és úgy látom lehet, már 43 válaszom van.
2014. márc. 3. 20:10
 16/26 anonim ***** válasza:

Nekem apám sosem olvasott, anyám olvasott.Nem szorosabb, de jobban kijövünk anyámmal, de nem mondanám, hogy szorosabb.

De nem is lehet egymáshoz hasonlítani.

2014. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Azért ne hamarkodd el a következtetést. A szorosabb kapcsolatot es a meseolvasás összefüggését nem jó így leegyszerűsíteni. Aki rászánta arra magát, hogy sok mesét olvas a gyerekének, az valószínűleg más dolgokban is törődött vele. A meseolvasás a törődés egy formája, de kizárólag önmagában nem vonja maga után a szorosabb kapcsolatot.
2014. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban sok mese között - szerintem anyám egyik kedvence lehetett - sokat mesélte La Fontaine Teáskanna c. meséjét, amit én konkrétan horrorként éltem meg és rosszakat álmodtam utána :)
2014. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Elrontottam, nem La Fontaine, Andersen mese az is :)
2014. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Senki nem olvasott fel nekem, de már 3 évesen olvastam. Anyu azt meséli, rohangáltam hozzá könyvekkel, hogy "Ez milyen betű? És ez? És ez?"


Na, nekem ebből semmi nem rémlik, de ha van ennek értelme, én úgy érzem, hogy saját magammal van a legszorosabb kapcsolatom. Nagyon szeretek egyedül lenni, rossz a közérzetem, ha nem tudok 5-6 órát egy nap magam lenni.

2014. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!