Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák, hogyan alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák, hogyan alakult a kapcsolatotok a terhesség alatt és után?

Figyelt kérdés
Változott valamit az érzésetek a Nő iránt?
2014. febr. 6. 14:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
97%

Én úgy gondolom hogy abszolút nem, terhesség alatt és után még gyönyörűbbnek láttam, és látom.

A szex sem változott. Változatos.

Szerencsére erős és remek házasságunk van már 12 éve.

2014. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk is 12 éves már a kapcsolatunk amit most fogunk megpecsételni az esküvővel . :) Hogy a kérdésre válaszoljak konkrétan .. a kapcsolatunk úgyszólván kiteljesedett :) . A terhesség alatt és utána sem változott a szexuális életünk sem ,ugyanolyan aktív és gyakori . Apás szülés volt .. azaz annak indult ,császár lett ,de azt is figyelemmel kísérhettem. Bennem semmilyen viszolygás nem alakult ki a látottak hatására .. a kedvesem és és én is alig győztük kivárni ,hogy elteljen az a bizonyos 6 hét ;) .
2014. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%
Húúú...ez a fenti két válaszoló eléggé, hát...szóval"kissé"szabadelvű. Még jó, hogy az én szüleim nem ilyenek.
2014. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi a hozzászólásom a második hozzászólóra értendő...bocsi!!!


Az első egy példamutató férfi...mégegyszer bocsi!

2014. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm ..elég érdekes levelet kaptam az imént aminek nem értem az apropóját :

' Remélhetőleg nincs messze az idő amikor a hozzád hasonlókat a társadalom nemcsak kiközösíti de meg is bélyegzi ...

A kur..vádnak meg üzenem ,hogy ... jó b...ni fűvel -fával igaz-e "angyalom" ?!

Pffff .. társadalmunk nagyon alja népségéhez tartozhatsz :/ !!! Magad minősíted ...

2014. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a 3-as és 4-es válaszoló, egyben a levélíró más kérdést olvas, vagy más dimenzióban él. Én sem értem, miről beszél. Engedd el a füled mellett, biztos bolond. Mindkettőtök kapcsolata (1-es és 2-es válaszoló) irigylésreméltó és példamutató, jó ilyet olvasni a sok válás/vagyonmegosztás/kapcsolat megromlás kérdések között.
2014. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

Már miért lenne a 2. válaszoló szabadelvű ??? Ez mitől szabad elv ?! Ahogy olvasom ők is 12 éve vannak együtt . Nincs abban semmi rossz ,hogy ugyanúgy szeretik egymást én nem élnek önmegtartóztató életet ..

Na és veled mi a helyzet kérdező ? Mi a kérdésed apropója ,megosztod velünk ?

2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon kívàncsi vagyok mit èrtett fèlre a 3as, megírhatnà.
2014. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Kiváncsi vagyok, hogy a"menyasszony"szülei 12 éven át mit szóltak...


Valami ilyesmit...


"Fiam...fiam...nem kéne esetleg nyilatkoznod, hogy akarsz-e valamit a lányunktól vagy csak potyára etessünk?!"


Azért 12 évig a lányos házhoz járni nem semmi. 12 éven át sakkban tartotta őket és stb...stb...


Az én faterom a nővérem férjének fél év után feltette a kérdést és Robi el is vette a nővéremet rendesen. Nehogymár csak úgy járjon hozzánk és etessük nyakra-főre.

2014. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
#11 Nem tudom elhinni, hogy te ezeket komolyan gondolod.
2014. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!