Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha az apuka együtt...

Normális ha az apuka együtt fürdik 9 éves lányával?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 10:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
100%

Szerintem betegnek nevezni valakit ezért nagyon durva dolog.

Mivel ahány család annyi szokás. Inkább azoknak a gyerekkorát kéne vizsgálni akik ebbe egyből pedofil

dolgokat látnak. Lehet megdöbbentő de nem minden apa "beteg". De a kérdezőnek ha kétségei vannak hogy ez normális e, szüntesse be az együtt pancsolást és le van tudva a kérdés.

2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
65%
Ne fürödjenek együtt. Elég nagy már az a lány. Egyedül is le tud fürdeni, plusz ilyenkor már kell, hogy legyen benne egy kis szemérem. Bennem már volt. Mindenkinek meg van a maga intim szférája, amit tiszteletben kell tartani. Attól még, hogy gyerek, rá is vonatkozik.
2014. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
17%
szerintem nem normális, és az apa 1 perverz, az anya meg 1 hülye hogy engedi, a kislány azt fogja hinni, hogy minden férfivel oké fürödi. A nagypapával nem akar fürödni????
2014. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
25%
az apa ezek szerint anyaszűz meztelenül van a kislány elött? szerintem nem normális ember az ilyen.
2014. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Én kb. 2. osztályos korom környékéig, tehát olyan 9 éves koromig néha együtt fürödtem apukámmal, sőt az öcsém is, tehát volt, hogy 3-an voltunk a kádban, mindenkin volt alsó. Semmi bajom nem lett tőle.
2017. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nagyon jó az apa-lánya kapcsolat, de ez akkor se normális.
2017. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hát pubertás kor előtt még nincs gond
2018. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!