Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha az apuka együtt...

Normális ha az apuka együtt fürdik 9 éves lányával?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 10:53
1 2 3 4 5
 21/47 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Normális. Miért ne lenne az? Arra kell szerintem figyelni, hogy tekintetbe vegye mindkét fél a másik szemérmességének határait. Ha a serdülő már vonakodik apuka előtt levetkőzni, akkor nem kell erőltetni. De ez egyedileg változik, a neveléshez nem sok köze van. Ezt tapasztalatból tudom. Nekem 2 fiatal felnőtt fiam van, egyikük bejön a fürdőbe, ha zuhanyozok és dolga van ott, én is bemegyek, ha nekem halaszthatatlan. Másik kamasz kora óta alsónadrágban sem mutatkozik.
2014. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
33%
Max fiúgyerek apával, a lány meg anyával de azt se 9 évesen! Nem látom értelmét miért jó? Nem gondolnám, hogy egy felnőtt férfi és egy 9 éves lány olyan kényelmesen elférnének a kádba, sokkal egyszerűbb egyedül fürdeni. Ez csak egy példa. De tényleg kíváncsi lennék aki ezt normálisnak tartja az miért tartja jónak? Attól hogy este afának a fas(z)át látja lefekvés előtt azzal megnyugszik? Én párommal se szoktam együtt fürdeni max nagyon ritkán, mert nem kényelmes. Na meg egy emberről is elég kosz lejön egy nagy fürdés után elég ha a fürdővizet megnézitek sokszor, nem hogy 2 ember. Alapból a tusolást jobban pártolom mint áztatni magunkat a koszos fürdővízbe.
2014. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

" No már most ha a pici babáddal beülsz a kádba, kb 50 liter vízbe, és ott csordogálsz a babád meg a vizet óhatatlanul a szájába keni, és lenyeli, háááááát ki tudja. Gusztustalan és kész."


Megdöbbentelek. Az újszülött anyuka hüvelyváladékával és egyéb testnedveivel találkozik először életében. Gusztustalan mi?

2014. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
89%

"Leírom, hogy szerintem miért nem higiénikus.


A felnőtteknek nem kell hogy betegségük legyen, akkor is vannak testváladékai. Lásd anyuka hüvelyéből egész nap normális módon csordogáló folyás. Ugyan kevés, de mégis csak ott van, egészséges embereknél. No már most ha a pici babáddal beülsz a kádba, kb 50 liter vízbe, és ott csordogálsz a babád meg a vizet óhatatlanul a szájába keni, és lenyeli, háááááát ki tudja. Gusztustalan és kész. Nyilván nem fog a kölök belehalni, de szerintem elé szörnyű még gondolatnak is.

Apukáknál szintén, annyi különbséggel, hogy ők nem csordogálnak, max finganak a vízbe. Hát baba nevet, szerintem annyira nem vicces.

Soha nem fürödtem egy kádban a gyerekekkel, és nem is fogok. Mindenki döntse el, hogy a fent említett mindenkinél jelenlévő női gond mennyire higiénikus a baba szempontjából."


Mennyivel higiénikusabb, ha a kisgyerek belepisil/belepukizik a vízbe, és megissza? Ne adj isten még bele is sikerült kakilnia az alatt a fél perc alatt, amíg anya magára hagyta? (nem kisbabát és nem teli kád vízben, mielőtt azt kapom, jó hogy nem fullad meg).


Egyébként igaza van annak, aki a strandot említi. Ennyi erővel a babapancsoló sem higiénikus, mert az uszópelus nem fog fel mindent abban teljesen biztos vagyok.

2014. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
95%
A Balatonban évente több ezer gyerek fürdik! Egy sem éli túl, igaz? :) Pedig ott aztán van minden, pisi, kaki, ondó, nyál, hányás. Itt a fele biztosan belevitte már a gyerekét, itt meg előadja a higiéniai szentet.
2014. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
82%

1,

Mint jeleztem nincs kadunk, tehat nem csorgatom ra a valadekaim...

2,

A gyerekem az en valadekaimmal talalkozott mar szuletesenel...

3,

strandos pelda teljesen helytallo! Egy ejszakai furdozes utan nem eresztik le a vizet csak tisztitjak... Na es ott meg milyen valadekok vannak...

Es tuti nem csak az egeszsegesek mennek a vizbe, hanem a gombasok is es mosolyogva jatszunk a vizben...


Hello joreggelt es ebreszto van mindenkinek!!!

2014. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem csak a higiéniáról szól. Mindenkinek mások a fürdési szokásai, semmilyen okot nem látok arra, hogy ezt csordában kellene csinálni. Nekünk van jakuzzi a háznál, néha használjuk fürdőruhában együtt is, nyáron medencét.

A gyereket is békén kell hagyni, hogy úgy fürödjön ahogy akar. Én általában percekig csapatom magam forró zuhannyal, a gyerekek inkább pancsolnak a kádban. Ráadásul teljesen más időpontban. Mondja már meg valaki, hogy ezt minek kell napi rutin szerűen közösen csinálni? Ez csak beteges dolog lehet, semmi más.

2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig úgy vagyok az ilyen kérdésekkel, hogy rossz az, aki rosszra gondol. Apuka szerint beteges? Nem. Kislány szerint beteges? Nem. Ha így gondolnák nem fürödnének együtt.


Amit ti beleláttok, az a ti saját betegességetek. Mit is láttok? Hogy szexuálisan vonzódnak egymáshoz? Hogy bámulják egymás nemi szervét? Hogy fogdossák egymást a víz alatt? Vagy hogy felizgatja őket a másik látványa? Ilyenekre ugye? Akkor nézzetek magatokba, ki is a beteges? Az, aki együtt fürdik a gyerekével, vagy az, akinek ilyenek megfordulnak a fejében?

2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
23%

"Az, aki együtt fürdik a gyerekével, vagy az, akinek ilyenek megfordulnak a fejében?"


Jelzem, hogy ez a variáció eddig csak a te fejedbe fordult meg.

2014. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
89%
Én csak leírtam a lehetséges gondolatokat. :)
2014. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!