Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha az apuka együtt...

Normális ha az apuka együtt fürdik 9 éves lányával?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 10:53
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom milyen szokás ez,hogy együtt fürdik a család. Nálunk abszolút nem szokás ez.
2014. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a 9 eves ehhez mar nagyon nagy! Es azert o az a korosztaly ami mar kivancsian nez! Apa meg elobb-utobb a hentespulton egy darab kolbasznak erzi magat aki mustralnak...



Off:

Miert nem higienikus egyutt furdeni?

Mi baja lesz barkinek az egyuttfurdesbol? Es olyan valasz nem hat meg hogy "csak", "mert" nem higienikus! Aki nem tudja megmagyarazni az akkor nem is tudja mire miert mondd barmit...


En nem rendelkezem nyavalyakkal, valoszinu nem a szex utani tusolasnal viszem a Fiam furdeni... De mi egyutt furdunk!.

2014. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
53%
Vagyis zuhanyzunk... Nincs kadunk...
2014. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
24%

Leírom, hogy szerintem miért nem higiénikus.


A felnőtteknek nem kell hogy betegségük legyen, akkor is vannak testváladékai. Lásd anyuka hüvelyéből egész nap normális módon csordogáló folyás. Ugyan kevés, de mégis csak ott van, egészséges embereknél. No már most ha a pici babáddal beülsz a kádba, kb 50 liter vízbe, és ott csordogálsz a babád meg a vizet óhatatlanul a szájába keni, és lenyeli, hááááááááát ki tudja. Gusztustalan és kész. Nyilván nem fog a kölök belehalni, de szerintem elé szörnyű még gondolatnak is.

Apukáknál szintén, annyi különbséggel, hogy ők nem csordogálnak, max finganak a vízbe. Hát baba nevet, szerintem annyira nem vicces.

Soha nem fürödtem egy kádban a gyerekekkel, és nem is fogok. Mindenki döntse el, hogy a fent említett mindenkinél jelenlévő női gond mennyire higiénikus a baba szempontjából.

2014. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
56%

Bármily hihetetlen, vannak családok, akik pl nudisták.

Ha abban a családban az a szokás, hogy apuka is fürdik a lányával, akkor neked mi közöd hozzá?

Az emberek nagy részénél az ilyesmi oltári nagy gáz. Viszont van, akinél nem az.

Mikor szoknak le egyes emberek a mások életvitelében turkálni?

2014. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
20%
mit mustrálgat a gyerek apukán? az enyém is az apjával fürdött még ovis korában is, apu bemászott, nyakig hab volt a kád, mit látott volna a gyerek?????
2014. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
34%
Racionális értelmét nem látom ennek a szokásnak. Tehát valami mentális értelme van és inkább defektre tippelek, mert nem hiszem, hogy érzelmileg hasznos lenne.
2014. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
74%
Akkor gondolom itt senki nem viszi strandra a gyerekét. :)
2014. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem egy nagyon jól működő apa-lánya kapcsolatban ez természetes. Kíváncsi voltam mások mit gondolnak. Nekem az egyik barátom családjában meztelenül is aludnak és látják egymást, elmagyarázta, hogy ez nekik jó és szeretik, nem néznek egymásra árgus szemekkel.
2014. márc. 5. 11:47
 20/47 anonim ***** válasza:
40%

"Az emberek nagy részénél az ilyesmi oltári nagy gáz. Viszont van, akinél nem az.

Mikor szoknak le egyes emberek a mások életvitelében turkálni?"


Ki turkál más életvitelébe? A tiédbe meg főleg nem szólt bele senki. A kérdésre mondtuk el a véleményünket. Sajnálom, hogy a tiéd ellentétes ezzel, de attól még vélemény.

Szerintem is beteges, ha egy szülő a gyerekével közös kádban fürdik. Nem normális dolog. Ezen nem kell magyarázni semmit, nem az és kész. Kérdezzetek meg egy pszichológust, vagy egy orvost, utána gondolkodjatok el a válaszokon.

A 9 évesnél meg egyenesen vérlázító, hogy apuka beül mellé a kádba. Fújjjjj!

2014. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!