Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 20 éves fiú a nagyszüleivel alszik egy szobában, ráadásul az egyik nagyszülővel egy ágyban?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről lenne szó ,akit a nagyszülei nevelnek mert az anyjával "haveri" viszonyban van.Ezért a nagyszülők nevelik és a barátai már többször próbálták rávenni arra ,hogy költözzön át a saját szobájába ( ami létezik , csak nem aludhat ott) de a nagymamája mindig kifogásokat keresett ( pl . télen az ,hogy bekellene fűteni a szobát és az plusz kiadás ) vagy azt ,hogy nem ő akar saját szobát hanem a barátai beszélik rá. Ez nem beteges szerintetek?

2014. márc. 10. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Itt a nagyival van a legnagyobb probléma. A fiú viselkedése a nagyi viselkedésének következménye. Őt úgy nevelték, hogy ez így normális, ebbe nőtt bele.

Mondjuk 20 évesen már lát az ember más példát is, és tudnia kellene mérlegelni, hogy vajon az otthoni minta jó egy vagy sem. Barátnő szerintem nem mostanában lesz, ha lenne is, biztos vagyok benne, hogy a nagyi sec perc alatt elmarná mellőle.

2014. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Ember, hányszor teszed még ezt a érdést fel és hányféle viszonylatban?!


Nem, nem normális, de ezt te is tudod, ha te normális vagy.

Sem, szülővel, sem nagyszülővel nem normális egy ágyvban aludni, kb. 2 (azaz KETTŐ) éves kortól fogva.


Ha be kell fűtebni, akkor tessék befűteni! Ha viszont az érzelmi-szexuális életét elcseszik az önző, enyhe (vagy nem is túlságosen enyhe) pedofil beütésű nagyszülei, akkor azt fűtheti egy életen át!

2014. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az sem normális, hogy nem mer kiállni magáért 20 éves(!) létére. Ha van különszobája, akkor miért nem alszik ott? Szerintem ezek csak kifogások, valójában ő maga sem akar változtatni a helyzeten. Kell neki egy barátnő..mindenképp.
2014. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se normális. Az anyagi indok csak kifogás. A fiúnak kellene a sarkára állni, hogy már pedig neki kell a különszoba. A nagyszülő majd belenyugszik.

Egyébként meg kezdjen el dolgozni a fiú, és akkor mindjárt lesz pénz fűteni a szobát.

2014. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem beteg a "fiú" és a nagyszülők,szülők is...
2014. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nem normális,

igen, neteges

2014. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Uristen -.-
2014. júl. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!