Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elkene mondanom...

Szerintetek elkene mondanom anyunak hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Nagyon jo a kapcsolatom vele,mintha a legjobb baratnom lenne. Nem szeretnem hogy ugy tudja meg hogy eszreveszi vagy esetleg mas elmondja neki..Mindent elmondok neki,de felek hogy ha elmondom ezt neki akkor sirni fog,es nem fog bennem bizni stb..De lehet hogy becsulne hogy en mondtam el..mit tegyek?

2014. márc. 11. 10:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
rendben,koszonom! Folyamatosan beaztatom es kenegetem hogy mielobb tunjon el. Ma karkotokkel dugtam el,de nagyon nem volt kellemes. Szoval csak suliba es anyu elott dugom el. Estenkent pedig gyogyitgatom:) Remelem hamar eltunik,annyira nem lettek melyek..csak sok van..
2014. márc. 11. 23:23
 12/12 anonim válasza:

Mond el neki, ha olyan mintha alegjobbaratod lenne...

Maskor szolj valakinek h enm erzed jol magad vagy baj van es ne vagdosd magad nem segit az semmin csak rosszabb lesz tole minden.

2014. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!