Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted normalis a viselkede...

Szerinted normalis a viselkedesuk?

Figyelt kérdés

A szuleim miatt a gyerekkorom allando veszekedessel telt el. Apam vert anyam lelkileg terorizalt. Tudjatok amikor gyomorgorcsel mentek haza az iskolabol mert feltek h miert lesz vita

. Jo tanulo voltam mindig, de a melomat otthagytam mert nem birtam idegileg depresszios, szorongasos beteg vagyok. Mit tehetnek? 23 l


2014. márc. 13. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél 2-3 üveg sört, főzz egy jó káposztástésztát, kajálj be, gyújts rá, este pedig nézd meg a Juventus-Fiorentina Európa Liga nyolcaddöntőt, és idd meg a behűtött sört.
2014. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem világos, hogy MIT akarsz kérdezni.


Az, hogy a szüleid veszekedtek gyerekkorodban, nem optimális, de a családok jó részében ez az általános (sajnos)


Az, hogy jó tanuló voltál, pozitiv dolog, de nem tudom, hogy függ össze a szüleid veszekedésével.


Az, hogy otthagytad a melódat, a saját hülyeséged, okosabb lenne, ha keresnél újabb miunkát, és elfoglalnád magad.


A depressziós, szorongásos betegség miatt meg nem okolhatsz senkit, ez egy kisgyereknél ESETLET elfogadható lenne, eg felnött már saját maga felelös azért, hogy mit csinál az életéböl.

2014. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Én értem, azt hiszem :)

A gyerekkorodban megélt dolgokat (verés, lelki terror) nem tudtad feldolgozni. És ez már annyira eluralkodott rajtad, hogy nem tudsz dolgozni. A jó tanulót gondolom, azért írtad, hogy te jó voltál, nem volt okuk a szüleidnek bántani.

Szerintem, ha ilyen súlyos a dolog, hogy már a mindennapi életben, a munkában is akadályoz, akkor fordulj szakemberhez.

Én csak annyit tudok mondani, hogy nem vagyunk felelősek azért, hogy milyenek a szüleink, nem mi tehetünk róla. Te sem tehetsz róla, hogy bántottak. És nem voltál rossz, hanem a szüleiddel volt/van valami probléma. De ezen valahogy túl kell lépni, nem lehet a múltban ragadni. Koncentrálj magadra, a jövőre. Arra hogy most már olyan életed lesz, amilyet te akarsz, nem tőlük fog függni.


Illetve remélem, már nem áll fenn ez a probléma és nem otthon laksz.

2014. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Menj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez!
2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!