Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy ilyen dolgokban még mindig a szüleim segítségére szorulunk?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve élünk külön a vőlegényemmel.

Párom nem igazán ért a "férfi munkákhoz", ezért ha ilyen akad mindig áthívjuk apukámat, hogy segítsen megcsinálni. Pl: mosógép/mosogatógép beszerelés, polc felrakás, tapétázás, ágy/szekrény összerakás.

Én pedig sokszor elmaradok a mosással, ilyenkor felszoktam hívni anyut, hogy átvihetem-e a szennyest, és kimosná-e nekem? Mindig mondja, hogy persze.

Vagy mindig segít nagytakarításkor, de pl. tapétázáskor ő is segített.

Hétvégén szinte mindig náluk ebédelünk, de van, hogy hétköznap is eszünk ott/hozunk el ételt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy ennyire "önállótlanok" vagyunk?


2014. márc. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Otthon kimosni:

bepakolás 5p, elindítod 1p, megy 1 órát addig azt csinálsz amit akarsz, majd kb 10perc teregetés

elvinni anyucihoz a szennyest:

összepakolni 5p, átvinni 20p, ott ülni egy órát és kávézni amíg kimossa a gép, aztán ott kiteregeti anyud vagy berakja a szárítóba plusz 30perc, anyu összehajtogatja 10p


ja igazad van!

2014. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

"34-es Okoska!!! 65 éves az anyosom én meg 28!!! nem 40 feletti, te idiota"


28 évesen 65 éves anyós... Ápolgasd csak. Nemsokára a férjedet is kell, gondolom már ő is benne van a korba. Kb az akkori helyzetet figyelembe véve, hogy mikor szültek általában a nők, lehet vagy 40-45. Gratula.

2014. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

te teljesen debil vagy! :DD

a párom 32 éves, az anyja 33 évesen szülte (3. gyerekként érkezett a családba), szerinted tulkoros volt? :DDDD


na de mondok jobbat, az én anyám 36 évesen szült engem, juuuuj, ciki ugye, ö meg 64 éves, az apám meg 69! Hihetetlen nem, hogy vannak olyanok, akik "már akkoriban", nem 18-20 évesen szültek! :DDD És képzeld, a nagymamám meg 87 éves!!! bizony! én meg 28...aj aj... :DDD


de miért is irom én ezt le egy gyereknek..valoszinüleg lehetsz vagy 16 éves....

szoval kedves, kicsi, torz csöppség, van, voltak és lesznek is olyan emberek, akik nem szülnek 18 évesen, söt még 22 évesen sem! :D

2014. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Az edesanyam 50 éves, a nagyanyám 43 évesen szülte... Mondtam hogy hagyjuk az általánosítást

És a kérdés offolását ( lassan velem az élen)

2014. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!