Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogyha felnőtt...

Mit tegyek, hogyha felnőtt férfi létemre a szüleim akarják megmondani, mikor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok, de ennek ellenére a szüleim mintha ezt figyelmen kívül hagynák. Meg akarják azt is tiltani, hogy sétálni menjek, pedig soha nem volt dolgom se kábítószerrel, se alkohollal stb. Mit tegyek, külön költözni még nem tudok, hiszen a fizetésem havi 24 ezer ft, ami a nullával egyenlő?!

2014. márc. 22. 15:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%
#9-es kiakasztasz! Szerinted ő maga nem tudja mit tanult?Vagy hogy milyen lehetőségei vannak? Ezekkel a kérdésekkel gondoltad rávezetni, hogy milyen irányba induljon el? Nem semmi.
2014. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
7%
Állítsad már alapra magad, te frissen regisztrált. :) Nem hozzád beszéltem.
2014. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, hogyha a szüleid ilyenek, nem tudsz mit csinálni. Beszélj velük, de gondolom ezt már próbáltad. Az elköltözés marad, tanulj tovább és ha nappalin vagy menj koleszba és tudsz mellette diákmunkázni, vagy ha nem budapesti vagy költözz oda és keress valami munkát, vagy külföldre is kimehetsz mosogatni, takarítani. Szerintem kb ezek a lehetőségeid, ha minél előbb el akarsz költözni.
2014. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolt nekem privátban a kérdező a munkájával kapcsolatban, de én ide írok rá. Szerintem te is tudod, hogy ezzel sosem lesz jövőd. A 13-as válaszoló nagyon szépen összefoglalt mindent, gondolkodj el rajta.
2014. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%

Már bocsika, de nem lenézem, de ha itt nyafog, hogy felnőtt férfiként a szülei gyereknek tartják, és csak annyit ír, hogy havi 24 ezret keres, nos abból hogy kéne rájönni bárkinek is, hogy kemény fizikai 6 órás melóval keres 24 ezret, ráadásul feketén??

Az idétlen beszólása, hogy nem tudom mi megy az országban, ebből azt sejtem, hogy valószínűleg vagy Rómániai, vagy Szerb vagy szlovák vagy valamelyik környéki ország lakosa. Mert Magyarországon még feketén is jóval többet keres az ember.

De erre is van megoldás.

Legyen vége férfi, és keressen bejelentett munkát amivel többet fog keresni. Ha több lesz a fizetése, akkor el fog tudni költözni, és a szülei sem fogják nyaggatni.

Ha van szakmája, tanult valamit akkor keressen abban melót. Ha nem tanult semmit, nincs semmi szakmája, ha csak fekete melót vállal amivel se Tb-t, se adót, se nyugdíjat nem fizet, így ne csodálkozzon , hogy a szülei még mindig eltartják, és gyerekként kezelik..

Akkor mi a kérdés?

HA változtatni akar, akkor neki kell változnia, nem a szüleinek. Életképtelenség nem korhoz kötött.

2014. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek, azon belül is a fővárosban...
2014. márc. 22. 16:35
 17/36 anonim ***** válasza:
66%

"holott semmit nem tudsz a világról, meg az országról..."


MI van??? Ezt írtad nekem, és erre kiderül, hogy Budapesten élsz???

Ember! NAPI 5000-6000 forintért bárhol eltudsz menni építőiparban segédmunkásnak. Budapesten azért egy gyárba elmész melózni, már havi 80-90 ezret megkeresel.

Nekem ne írd, hogy semmit nem tudok az országról mert többet éltem mint te, tősgyökeres pestiként láttam dolgokat. Azt, hogy téged a munkaadó ennyire át tud vágni, hogy csak 24 ezret fizet az nem az ország és mások hibája, csakis a tied.

MIért nem keresel magadnak egy normális melót??

2014. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a közmunkások is 50e ft-ot keresnek,ez a 24 tényleg vicckategória.Hagyd ott ,válts,aztán lehetsz önállóbb
2014. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%

budapesten? és oránként kapsz fizikai munkára 200 ft-ot??

hogy is van ez?

2014. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%

24e ft? ennél a segély is több.

ha olyan felnőtt komoly férfinak érzed magad, akkor keress legalább egy 8 órás minimálbéres melót, abból félre is tudsz tenni egy keveset ha otthon laksz.

nekem van egy sima érettségim és mégis keresek 6 órás irodai melóval 100e környékén.

az nem a mai nagy magyar helyzet hibája ha te életképtelen vagy.

2014. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!