Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogyha felnőtt...

Mit tegyek, hogyha felnőtt férfi létemre a szüleim akarják megmondani, mikor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok, de ennek ellenére a szüleim mintha ezt figyelmen kívül hagynák. Meg akarják azt is tiltani, hogy sétálni menjek, pedig soha nem volt dolgom se kábítószerrel, se alkohollal stb. Mit tegyek, külön költözni még nem tudok, hiszen a fizetésem havi 24 ezer ft, ami a nullával egyenlő?!

2014. márc. 22. 15:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
18%
30-as, igen durván irsz a szülőkről. Nem veszed figyelembe, pedig érezhető, hogy a kérdező nem rosszallóan nyilatkozik a szüleiről. Vagyis bizonyára tiszteli, szereti őket. Nem akarja megbántani, ugyanakkor mégis szeretne már önállón nagykoruként élni, anélkül, hogy megromlana a szülő-gyermek kapcsolat.
2014. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
66%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2014. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
61%

Eléggé szélsőséges, ilyet még nem is hallottam hogy annyi évesen még mindig a szülők akarják megmondani .

Keress valami jól fizető állást és éld az életed.

2014. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%

azért hozza föl mindenki a fizetésedet, mert a kettő összefügg.

Valamiért tehetetlen ember lett belőled, aki nem hiszi, hogy tud változtatni sem a magánéletén, sem a karrierjén.

Mindkét területen hülyének vagy nézve.

Erről nem a világ tehet. Egyedi jelenségről van szó.

2014. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
34-es válaszoló, menj máshová provokálni!!!
2014. márc. 29. 17:17
 36/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem szoktam provokálni, amit leírtam, azt látom, elég egyértelmű azokból, amiket leírtál. Mások is jelezték ugyanezt.

Nyilván nem látod, mi van, mert ha látnád magadat, nem lennél ebben a helyzetben.

Azért érdemes felismerni, hogy hol vagy, hogy állsz most, mert ha fel sem ismered, nem tudsz változtatni.

Sok sikert!

2014. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!