Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarázza már el valaki,...

Magyarázza már el valaki, miért csinálja ezt? Kezdek iszonyatosan kiborulni.

Figyelt kérdés

A volt munkahelyemre protekcióval vettek fel apám révén, majd egy év után mondtam fel ott. Az hogy felmondtam, nem volt véletlen,ugyanis a volt munkahelyem minden volt csak leányálom nem, hogy szépen fogalmazzam meg. Kifizetetlen munkabérek,kényszerszabadság februárban mert fizetés nincs, gyűlölködő munkatársak mindig minden körülmények között,állandó hétvégei műszak + éjszakáztatás, úgy, hogy volt, hogy előtte nem is szóltak nekem hogy benn kell maradnom X ideig,szexuális zaklatás stb. És ezek csak nagy vonalban a részletek, azok közül amik velem történtek meg. Akkor képzelhetitek a többit. De nem ez a lényeg,hanem az, hogy egy időre munkanélküli lettem egy másik hely miatt, ahol kirúgtak, aztán közmunkás lettem és mit ad isten, apám már megint kavarja a sz*rt, hogy oda hogyan vegyenek vissza oda, úgyhogy hogy én kristálytisztán megmondtam, hogy oda többé a büdös életben nem megyek,már csak büszkeségből se.

Mit tegyek , hogy ne kelljen visszamennem? Mi ilyenkor a teendő? Bárki bármilyen tanácsot! Hol és hogyan lehetne új munkát kapni?

HELP, HELP, HELP!!!!!


2014. márc. 26. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%
Kérdés, hogy ki a kérdező apukája... Ha csak egy pattogó apuka, akkor le kell csapni, hogy "fater, én oda vissza nem megyek". Ha meg valaki, aki mondjuk munkaügyes és kiirányít, hogy márpedig odamész édes lányom, mert ott neked jó... Na, az szívás. Ilyenkor kell másik városba költözni.
2014. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!