Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? 20 éves...

Ez normális dolog? 20 éves fiú vagyok és néha úgy viselkedem mintha 5-6 lennék, játtszom meg ilyenek, és vágyom a babusgatásra. Aztán mikor ennek vége roszul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

a szüleim normálisak, és nem csecsemőként kezelnek de amikor veszik a lapot hogy milyen "mindset" ben vagyok akkor anyukám is meg apám is simán kicsiként kezel. na most okés, csak ez normális? volt már barátnőm is, de nem igen ment a kapcsolat mert ő többet akart mint én, szexkapcsolatot, és szerinte beteges vagyok. vizont én nem vágyom annyira a szexre, persze arra is de inkább kicsit játékosabb vagyok vagy mi.


20f


2014. máj. 13. 14:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
Az én pàrom is ilyen, imàdom:))Jo hogy egy kicsit "bekattan" néha, én is ilyen vagyok, néha kell!:))
2014. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy fiú igényli a babusgatást és a játékot egyáltalán nem baj. És az sem, ha nem megy bele egy szexkapcsolatba. Olyan fiúval nem tudnék együtt lenni, akiről tudom, hogy több ilyenben volt már része, és keresi is azt. Nem bíznék meg benne. Mindenesetre egy rendes párkapcsolathoz hozzátartozik a szex is. Persze a pártól függ, mennyire. Fogsz találni olyat, aki szintén nem igényli annyira. Az orvoson én is elgondolkodnék a helyedben, inkább pszichiáteren mondjuk. Lehet, nem csak hormonális oka van, hogy így viselkedsz. Nincsen ezzel baj, nem vagyunk egyformák. A mértékétől függ, s hogy pontosan mit csinálsz amikor "átmész kicsibe".

21/L

2014. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Minden rendben volt veled gyerekkorodban, jó gyerekkorod volt?

Rajtam néha kijön ez a "szeressen valaki", de nálam azért, mert nem volt igazán szeretetteljes a gyerekkorom. Persze szerettek, de valami mindig hiányzott.

Én nem tartalak betegesnek, egyszerűen ilyen vagy és kész.

2014. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Miért vetetted le kérdező a kommentek jelentős részét???
2014. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
hát annyira jó gyerekkorom nem volt. na persze szerettek a szüleim de áéllandoan olyat követeltek ami nem én vagyok éls csak az utobbi pár évben fogadtak el olyannak amilyen vagyok. szóval se nem katonás, se nem olyan "tökös", sportember fiú nem voltam soha. - alkatilag teljesen atléta vagyok amúgy emiatt is akartak sportba kényszeríteni aminek az let a vége hogy eleinte elviseltem majd ellőrgtam, féltem mert az edző mindig ordibált és erőszakos volt- szal lehet végülis ilyesmi. amikor átmegyek kicsibe, nevetek mindenen, meg úgy csak spontán vagyok hülyéskedek a szüleimmel, elrohanok meg ilyen gyerekes hülyeségeim vannak. amúgy eltudok néha játtszani az akció figuráimmal is. "néha " xD
2014. máj. 13. 18:23
 26/32 anonim ***** válasza:

Akkor újra megkérdezem!!!



Miért vetetted le kérdező a kommentek jelentős részét???

2014. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak még hozzád hasonló fiúk. Hú, emlékszem, egy ismerősöm járt úgy, hogy összejött egy sráccal. A lány vitázott a szüleivel, mikor a srác ott volt náluk (de nem durván), a srác közben a lány szobájában volt, és amikor a lány visszament hozzá, nem találta sehol. Nézte, hogy hova lett a srác, erre elbújt az asztal alá, mert megijedt a vitától. A srác amúgy egyetemista. Mondjuk nem volt hosszú életű kapcsolat.


Végülis nem olyan gáz ez a dolog, sajnos már nem kötelező a katonaság, így egyre kevesebb a férfi (lásd te is fiúként hivatkozol magadra húsz évesen). Az igazi férfi (számomra ezt jelenti) mindenekelőtt tisztel engem, meghallgat, ha szükségem van rá, lehet rá számítani, komoly helyzetben komoly tud maradni, képes önálló döntéseket hozni, meg tud oldani önmaga egy adott problémát, és nem "picsog" minden apróságon. Persze mindezt nem úgy várom el, hogy én nem nyújtom neki ugyanezt cserébe. Azt nem tudom, hogy ebből mondjuk mennyi igaz rád, mert a páromnak is vannak persze gyerekes hülyeségei, ahogy nekem is, de azok a jellemvonások megvannak benne, amiket felsoroltam.


Szerintem igazából két lehetőséged van. Egyik az, hogy ha megteheted, különköltözöl a szüleidtől egyedül, vagy haverokkal. Hidd el, ez az egyik legjobb módszere annak, hogy valaki önálló legyen.


A másik az, hogy ilyen maradsz, de olyan barátnőt keresel magadnak, aki lelkileg erősebb nálad, és szívesen anyáskodik feletted, tehát aki rendkívül gondoskodó típus, és elfogad úgy, ahogy vagy. Ez szerintem nehezebb, mert én nőként, amit tisztelni tudok a férfiakban, az az erő. Itt nem arra az erőre gondolok, amivel a fejemet veri a falba, hanem arra, amit egyszerűen csak érezni lehet, ami sugárzik belőle a külvilág felé.


És arra kérdésre, hogy normális dolog-e, már válaszoltál saját magad. Te vagy az, aki NEM érzi normálisnak. Ha az ember valamit normálisnak tart, akkor nem érez iránta bűntudatot.


Remélem nem bántottalak meg nagyon, csak őszinte próbáltam lenni.

2014. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
ha ötelező lett volna a katonaság akkor vagy mlegnek vallom magam, ami nem nehéz, vagy egyéb problémám miatt nem lehettem volna, mert van, gerinc izé, a szüleim tuti kihúztak volna a bajból. anno apukám is megúszta. de ő durván eltörte a lábát 2x!!!
2014. máj. 13. 20:29
 29/32 A kérdező kommentje:
am most itt én rájöttem valamire míg gondolkodtam. hogy sztem azért érzek lelkiismeret furdalást mert nem ezt látom másoknál, és a társadalom nem ezt várja el, és emiatt érzem így. mert más kultúrában a mi dolgainkért érezné magát esetleg valaki rosszúl. szal hallod sztem megvan a megoldás. lekell szarni és élvezni az életet. csak egy olyan lány kell akit leírtál aki gondoskodó, és megvagyunk oldva :)
2014. máj. 13. 20:37
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van megoldás az élet nevű projektre. Az egy folyamat, ok-okozati összefüggésekkel és bátor, intuitív tettekkel - alakul, alakítjuk.
2014. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!