Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? 20 éves...

Ez normális dolog? 20 éves fiú vagyok és néha úgy viselkedem mintha 5-6 lennék, játtszom meg ilyenek, és vágyom a babusgatásra. Aztán mikor ennek vége roszul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

a szüleim normálisak, és nem csecsemőként kezelnek de amikor veszik a lapot hogy milyen "mindset" ben vagyok akkor anyukám is meg apám is simán kicsiként kezel. na most okés, csak ez normális? volt már barátnőm is, de nem igen ment a kapcsolat mert ő többet akart mint én, szexkapcsolatot, és szerinte beteges vagyok. vizont én nem vágyom annyira a szexre, persze arra is de inkább kicsit játékosabb vagyok vagy mi.


20f


2014. máj. 13. 14:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
32%

"A kérdező kommentje:

nem érdekel hogy TE elhagyod. senkit nem érdekel TE miért hagyod el. és engem TE sem érdekelsz."


Kedves kérdező! Te, az mellett hogy beteges vagy, még buta is és udvariatlan is. Bujj vissza a peluskádba, az való neked.

2014. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad írod, hogy problémád van. Ha nem mész orvoshoz, akkor lehet, hogy később nagyon megbánod, de most azt sem tudod, hogy mit veszítesz. Akkor nem kellene mégiscsak tenned valamit?
2014. júl. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!